„Kobra: Oddział specjalny” – premiera telewizyjna w Polsce tylko w TVN 7

„Kobra: Oddział specjalny” to absolutna gratka dla fanów niemieckiego kina akcji. Wcześniej nieemitowany 16 sezon kultowego serialu od 25 marca w poniedziałki tylko w TVN 7.

„Kobra – oddział specjalny” to już kultowy serial, który cieszy się popularnością fanów na całym świecie. W 1996 roku pierwszy odcinek w rodzimych Niemczech oglądała rekordowa liczba widzów – ponad 10 milionów. Sukces był tym większy, że niespodziewany. 16 sezon serialu w Polsce będzie można obejrzeć tylko na antenie TVN 7.

W pierwszym odcinku serii dużo emocji, czyli to na co fani czekali. Ben i Semir od miesięcy próbują schwytać Petera Van Heerlena. W organizacji Van Heerlena działał oficer operacyjny, po jego śmierci policjanci postanawiają zastąpić go bratem bliźniakiem Toma. Śledczy obawiają się, czy mężczyzna będzie w stanie dokończyć zadanie brata. Kiedy plan zaczyna działać, Marc zostaje zdemaskowany a Ben i Samir tracą z nim kontakt. Policjanci muszą nie tylko uratować kolegę ale także zapobiec kolejnej akcji Van Heerlena.

W każdym odcinku nie zabraknie efektów specjalnych, pościgów, prędkości i emocji. Każda akcja będzie miała swój początek i nietuzinkowe zakończenie. A główni bohaterowie zawsze będą się starać aby wygrała sprawiedliwość.

„Kobra: Oddział specjalny”

Premiera: poniedziałek, 25 marca, godzina 22:30
Emisja: poniedziałek, godzina 22:30

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *