„Kolędowanie z Fundacją POLSAT” na antenie Polsatu i Polsatu News

W Wigilię Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania i zaprasza do wspólnego śpiewania kolęd w programie „Kolędowanie z Fundacją POLSAT” o godzinie 15:15. W trakcie programu przedstawione zostaną także efekty działań i osiągnięcia Fundacji POLSAT w ciągu ostatnich 20 lat.

Tradycyjnie w Wigilię, Polsat wprowadzi widzów w radosną atmosferę oczekiwania dzięki „Kolędowaniu z Fundacją POLSAT”. Przygotowania do świąt to magiczny czas, kiedy pomimo domowej krzątaniny przed wigilijną kolacją wszyscy chcemy dawać i dzielić się tym co najlepsze i cieszyć się obecnością bliskich. Program będzie okazją do wyciszenia się, zatrzymania i zastanowienia nad tym co naprawdę ważne. Nastrój świątecznego kolędowania zapewnią Anna Wyszkoni oraz zespół Arka Noego.

To świąteczne spotkanie będzie również okazją do przedstawienia działań i osiągnięć Fundacji Polsat w ciągu ostatnich 20 lat. O projektach, w które angażuje się Fundacja Polsat opowiedzą: Prezes Fundacji Krystyna Aldridge-Holc, prof. Mirosław Wielgoś, prof. Piotr Czauderna, prof. Anna Dobrzańska oraz Gaja Staroń, podopieczna Fundacji.

W trakcie programu specjalne podziękowania za wsparcie Fundacji Polsat otrzymają dziennikarze Telewizji Polsat i Polsat News: Dorota Gawryluk, Monika Zalewska, Jarosław Gugała oraz Bartosz Kwiatek.

„Kolędowanie z Fundacją POLSAT” poprowadzą Agnieszka Hyży i Urszula Dorosz.

„Kolędowanie z Fundacją POLSAT”

Emisja: sobota, 24 grudnia, godzina 15:15

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *