Kolejne animacje DreamWorks w teleTOON+

W majowe weekendy teleTOON+ zaprasza na premiery seriali nakręconych na podstawie hitów z legendarnej wytwórni DreamWorks. Mali widzowie zobaczą swoich ulubionych bohaterów w zupełnie nowej odsłonie za sprawą seriali animowanych „Pan Peabody i Sherman Show” oraz „Krudowie u zarania dziejów”.

Któż nie zna Pana Peabody – najmądrzejszego na świecie psa-geniusza? Ten niezwykły zwierzak nie tylko potrafi mówić, ale również wynalazł maszynę do podróży w czasie, a jego porad słuchają politycy. Wraz ze swoim przyjacielem, chłopcem o imieniu Sherman, przeżyli mnóstwo niesamowitych przygód, wybierając się swoim wehikułem w przeszłość. Teraz widzowie teleTOON+ mogą śledzić dalsze losy tej niecodziennej pary w nowym animowanym serialu „Pan Peabody i Sherman Show”. Akcja rozpoczyna się w momencie, gdy świat dowiedział się o istnieniu kapsuły czasu, którą wymyślił i skonstruował Pan Peabody. Bohaterowie, zachęceni sukcesem i popularnością, postanawiają poprowadzić własne telewizyjne show, do którego zapraszają słynne historyczne postaci. Co z tego wyniknie? Premierowe emisje odcinków w soboty i niedziele od 7 maja 2016 roku, o godzinie 17:00.

Zastanawialiście się, co słychać u sympatycznych jaskiniowców Krudów? Otóż Ip, Grag, Tank, Ugga, Sandy i Babcia przeżyją kolejne zwariowane przygody w teleTOON+ w serialu „Krudowie – u zarania dziejów”. Czy głowa rodziny, staromodny Grag, będzie gotowy na takie nowości, jak szkoła, wybory polityczne, czy… czkawka? Do tego bohaterów czeka masa zabawnych przygód, poznają nowych przyjaciół i spotkają niesamowite stworzenia. Premierowe emisje odcinków w soboty i niedziele od 21 maja, o godzinie 17:25.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *