Kolejne sezony „THE OFFICE PL” i „KRUKA” jeszcze w tym roku w CANAL+

Po sukcesie pierwszego sezonu „THE OFFICE PL”, opartego na brytyjskim formacie BBC, już wiosną rozpoczną się zdjęcia do drugiej serii.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ PREMIUM w PROGRAMIE TV

Za scenariusz ponownie będą odpowiadać Łukasz Sychowicz wraz z Jakubem Rużyłło i Mateuszem Zimnowodzkim, za reżyserię Maciej Bochniak. Producentem kreatywnym serialu jest Dorota Kośmicka, a producentem wykonawczym Jake Vision DGA Studio.

Osią fabuły będą dalsze losy pracowników Kropliczanki oraz ich dwójki co-prezesów, Patrycji (Vanessa Aleksander) i Michała (Piotr Polak). Po udanej obronie firmy i sukcesie Patrycji, stawka w drugim sezonie będzie jeszcze wyższa. Michał i Patrycja zmierzą się w pojedynku o stanowisko w zarządzie spółki do której należy Kropliczanka. Bohaterom prześcigającym się w innowacyjnych, biznesowych rozwiązaniach będą towarzyszyć nowi, świeżo zrekrutowani pracownicy Kropliczanki.

Sprawdź godziny emisji serialu „THE OFFICE PL” w PROGRAMIE TV

Nad kontynuacją kultowego już KRUKA, serialu kryminalnego o inspektorze policji Adamie Kruku, pracują ponownie scenarzysta Jakub Korolczuk i reżyser Maciej Pieprzyca z producentami Opus TV. Reżysersko za część odcinków będzie również odpowiadał Adrian Panek.

Stacja nie ujawnia jeszcze szczegółów scenariusza ani obsady, natomiast wiadomo, że zdjęcia będą realizowane m.in. ponownie na Podlasiu, a w głównej roli powróci Michał Żurawski.

Sprawdź godziny emisji serialu „KRUK. Szepty słychać po zmroku” w PROGRAMIE TV

Oba seriale będzie można obejrzeć jeszcze w tym roku w serwisie CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *