„Piątki w akcji” w Warner TV

Podróż w czasie? Nic trudnego. Zwierzęta na ukrytej, tajemniczej wyspie? Są zdumiewające: jak miniaturowe słonie. Nadejście kosmitów? Wbrew oczekiwaniom nie następuje z kosmosu, a z głębi oceanu. Wielkie rozszczepienie Ziemi wzdłuż całego globu? Wydarza się nagle. Bioniczne serce, które działa lepiej niż ludzkie? Na wyciągnięcie ręki. W filmach z cyklu „Piątki w akcji” zwroty fabularne to nie wydmuszki, a prawdziwe zaskoczenia. Początek emisji już od 1 kwietnia o 21:00 w Warner TV.

Sprawdź ofertę kanału Warner TV w PROGRAMIE TV

Obsada kwietniowej odsłony cyklu to gwiazdy kina akcji – zabłysnęły już w niejednym przygodowym tytule. Michael Fassbender jest znany z serii o superbohaterskich X-Menach, Dwayne „The Rock” Johnson to mistrz przygodowych filmów, których akcja dzieje się w tropikach, Josh Hutcherson zyskał światową sławę dzięki „Igrzyskom śmierci”, a Jackie Chan to legenda filmów sztuk walki z komediowym aspektem. Między innymi dzięki nim filmy z kwietniowego cyklu Warner TV są tak spektakularne.

Reżyser i scenarzyści „Assassin’s Creed” szukali sposobów, żeby przenieść wymiar gry na duży ekran. W grze postaci są transportowane do przeszłości swoich przodków za pomocą wysoce rozwiniętej technologii – urządzenia Animus, które zapisuje genetyczną pamięć ludzi. W komputerowej wersji ma ono postać prostego stołu, lecz w filmie reżyser Justin Kurzel pokazał Animus jako bioniczne, gigantyczne ramię, które utrzymuje człowieka podczas przenoszenia w czasie.

Sprawdź godziny emisji filmu „Assassin’s Creed” w PROGRAMIE TV

„San Andreas” i „Podróż na Tajemniczą Wyspę”, to popisowe produkcje największej gwiazdy ich obsady: Dwayne’a „The Rocka” Johnsona. Kanadyjczyk rozpoczynał swoją karierę jako zawodowy wrestler i te umiejętności wciąż przydają mu się na planach filmowych. W pierwszej z dwóch produkcji wyrusza na ratunek Ziemi, której grozi naturalna katastrofa. W drugiej dowodzi wyprawą na Tajemniczą Wyspę, która ma na celu znalezienie dziadka głównego bohatera i dotarcie do mitycznej Atlantydy. W prawdziwym życiu The Rock również ma predyspozycje, by prowadzić wyprawy i rozwiązywać tajemnicze sprawy: potrafi wykonać prawie każdy skok kaskaderski, a z wykształcenia jest kryminologiem.

Sprawdź godziny emisji filmu „Podróż na Tajemniczą Wyspę” w PROGRAMIE TV

Ostatnie dwa tytuły w cyklu „Piątki w akcji” mają cyberpunkowe klimaty. „Pacific Rim” to produkcja z gwiazdorską obsadą, a wśród niej m.in. Idris Elba, Charlie Hunnam czy Charlie Day, w reżyserii mistrza kina fantazji: Guillermo del Toro. W produkcji sci-fi główni bohaterowie muszą powstrzymać kosmitów, którzy wyszli z głębi oceanu. Sterują gigantycznymi robotami – jedyne maszyny, które mogą dorównać przybyszom z kosmosu. Cykl zakończy emisja filmu „Krwawa rozgrywka” o pościgu pomiędzy policjantem i bionicznie usprawnionym przeciwnikiem. Po jednej z walk zostają zamrożeni – budzą się w niezmienionym stanie wiele dekad później. Choć czasy się zmieniają, natura ich pościgu pozostaje taka sama. `

Źródło: WarnerMedia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *