Kolejne szaleństwa królika Bugsa w Boomerangu

Królik Bugs jak zwykle ma pełne ręce roboty. Tym razem jego pomocy potrzebują pracownicy restauracji nękani przez swojego szefa i wiewiórka Squeaks. Na nowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Królik Bugs! Serial twórców Zwariowanych Melodii” stacja Boomerang zaprasza od poniedziałku, 16 stycznia.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Pracownicy pewnej restauracji mają wyjątkowo zgryźliwego szefa, który swoim groźnym spojrzeniem sieje postrach wśród całej załogi i nigdy się nie uśmiecha. Na pomoc przestraszonej ekipie przyjdzie niezawodny królik Bugs, który postanowi dać właścicielowi lokalu porządną lekcję. Spróbuje pokazać mu, czym tak naprawdę jest szczęście. Ta misja Bugsa zmieni na lepsze życie wielu ludzi.

Głowny bohater, który zawsze może liczyć na pomoc swoich przyjaciół, tym razem sam będzie musiał wyruszyć im na ratunek. Wiewiórka Squeaks wpadnie w poważne tarapaty po tym, jak przypadkiem odkryje tajemnicze laboratorium, którego właścicielem jest Kojot. Na szczęście wsparcie Bugsa nadejdzie w samą porę i uda się uniknąć wielkiego nieszczęścia.

Premiera nowych odcinków serialu „Królik Bugs! Serial twórców Zwariowanych Melodii” w poniedziałek, 16 stycznia, na antenie Boomeranga. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 17:25.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *