Kolejni aktorzy dołączyli do obsady „Przypadków Cezarego P.”

Do obsady serialu komediowego „Przypadki Cezarego P.” z Cezarym Pazurą w roli głównej dołączyli kolejni znani aktorzy: Piotr Zelt, Joanna Orleańska, Marieta Żukowska i Małgorzata Rożniatowska. Produkowany przez Telewizję Puls serial w reżyserii Macieja Ślesickiego będzie miał swoją premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.

Piotr Zelt w serialu „Przypadki Cezarego P.” zagra Łukasza – przyjaciela Cezarego P. i pracownika agencji aktorskiej. Zelt jest znany z takich filmów, jak „Tato”, „Szamanka” czy „Killer”. Największą popularność przyniosła mu jednak rola Arniego w popularnym serialu „13 posterunek”. Joanna Orleańska wcieli się w postać sąsiadki Cezarego P. – Agaty. Aktorka debiutowała w filmie Władysława Pasikowskiego „Słodko-gorzki”, ale popularność przyniosła jej rola Joasi w serialu „Złotopolscy”. Ostatnio widzowie mogli ją oglądać w filmie „Zbliżenia” w reżyserii Magdaleny Piekorz. Do obsady serialu dołączyły ponadto Marieta Żukowska i Małgorzata Rożniatowska. Żukowska, znana z ról w tak popularnych serialach, jak „M jak miłość”, „Na dobre i na złe” czy „Majka”, zagra byłą żonę Cezarego P. – Magdę. Z kolei Małgorzata Rożniatowska będzie Ireną, agentką Cezarego P. Aktorka jest dobrze znana z serialu „Złotopolscy” i filmu „Cześć, Tereska”.

„Przypadki Cezarego P.” to serial komediowy w reżyserii Macieja Ślesickiego, w którym Cezary Pazura wcieli się w swoje alter ego inspirowane tym, jak postrzegają aktora media plotkarskie. Zagra dawną ikonę polskiego kina, która pragnie wrócić na szczyt.

Serial na zlecenie Telewizji Puls wyprodukuje firma Macieja Ślesickiego Paisa Films. Produkcja będzie składała się z trzynastu półgodzinnych odcinków. Zdjęcia będą realizowane od stycznia do marca 2015 roku w Warszawie. Serial będzie miał ogólnopolską premierę wiosną 2015 roku w TV Puls.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *