Kolejny komediowy miesiąc na CBS Europa

CSB Europa kontynuuje letni cykl znakomitych komedii w doborowej obsadzie. W sobotnie wieczory (zawsze o godzinie 21:00) stacja zaprasza na premiery: „Spokojnie, tatuśku” (z udziałem takich gwiazd jak Steve Martin, Keanu Reeves, Dianne Wiest i Joaquin Phoenix), „Honey 2” (sequel kasowego musicalu Bille Woodruff), „Biegając z nożyczkami” (komediodramat na podstawie autobiograficznej powieści), „Jak zostać gwiazdą” (satyrę na Amerykę z Hugh Grantem) i „3, 2, 1… Frankie w sieci” (w którym widzów rozbawi Charlie Hunnam).

„Spokojnie, tatuśku”
Gil Buckman (Steve Martin) pracuje jako sprzedawca i ma wspaniałą rodzinę: żonę Karen (Mary Steenburgen) i trójkę dzieci. Mężczyzna stara się pogodzić życie rodzinne z zawodowym. Kiedy okazuje się, że jego najstarszy syn został skierowany na terapię ze względu na problemy emocjonalne, Gil ma poczucie winy. W dodatku Karen informuje go, że jest w kolejnej ciąży. Do tego dochodzą problemy licznych krewnych Buckmana… Gil jest na skraju załamania.
Emisja: sobota, 2 lipca, godzina 21:00

„Honey 2”
Bronks to dzielnica, w której życie nie jest łatwe. Wie coś o tym 17-letnia Maria Ramirez (Kat Graham), która po konfliktach z prawem opuszcza zakład poprawczy. Dziewczyna wraca na stare śmieci, lecz nie chce już więcej przyciągać uwagi stróżów prawa. Maria marzy o tańcu i to jest jej prawdziwa pasja. Na szczęście na swojej drodze spotyka Connie Daniels (Lonette McKee), czyli matkę mistrzyni tańca z pierwszej opowieści. Connie pomaga dziewczynie rozwinąć skrzydła, nie tylko w tańcu. Wkrótce Maria stanie przed problemami osobistymi. Będzie musiała wykazać się determinacją i odwagą.
Emisja: sobota, 9 lipca, godzina 21:00

„Biegając z nożyczkami”
W małżeństwie Deirdre (Annette Bening) i Normana (Alec Baldwin) Burroughsów nie dzieje się najlepiej. On wiecznie pracuje i nadużywa alkoholu, ona obsesyjnie marzy o zostaniu sławną poetką. Między nimi jest ich syn – Augusten (Joseph Cross), który przygląda się alkoholizmowi ojca, coraz większej niestabilności psychicznej matki, jest uczestnikiem niekończących się awantur. Deirdre szuka pomocy u psychiatry, dr. Fincha (Brian Cox). Kiedy małżeństwo się rozpada, przechodząca załamanie nerwowe kobieta oddaje nastoletniego syna pod opiekę lekarza i jego rodziny. Augusten trafia do ich zwariowanego domu, gdzie próbuje odnaleźć swoją tożsamość.
Emisja: sobota, 16 lipca, godzina 21:00

„Jak zostać gwiazdą”
„American Dreamz” to najpopularniejszy program rozrywkowy w Ameryce. Wszyscy ekscytują się rywalizacją piosenkarzy-amatorów pragnących spełnić swe marzenia. Uwielbieniem publiczności cieszy się również gospodarz programu – Brytyjczyk Martin Tweed (Hugh Grant). O karierze przez duże „K” marzy Sally Kendoo (Mandy Moore), dziewczyna z małej mieściny, która właśnie zerwała ze swoim chłopakiem Williamem. Mniej pewny siebie jest fajtłapowaty dżihadysta Omer (Sam Golzari) kochający amerykańskie musicale i Franka Sinatrę. W tym samym czasie po raz drugi wybory wygrywa prezydent USA Joseph Staton. Chcąc podnieść prezydenckie sondaże, szef gabinetu wpada na pomysł, by Staton został jurorem podczas finału programu. Takiej okazji nie mogą przepuścić dowódcy Omera.
Emisja: sobota, 23 lipca, godzina 21:00

„3, 2, 1… Frankie w sieci”
Frankie Bartlett (Charlie Hunnam) to mężczyzna żyjący w cieniu swojego, lekko natrętnego starszego brata. Bruce (Chris O’Dowd) od dzieciństwa prześladował Frankie’ego, a teraz zmontował film z archiwalnych materiałów o największych wpadkach młodszego brata. Kompromitujący filmik trafia do internetu. Ucieczka od toksycznej rodziny nie będzie dla Frankie’ego łatwa. Samodzielność często oznacza także samotność. Pewnego wieczora mała kraksa kojarzy go z uroczą Lassie (Lizzy Caplan). Niebawem okaże się, że to dopiero początek kłopotów. Będzie śmiesznie, choć momentami również groźnie.
Emisja: sobota, 30 lipca, godzina 21:00

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *