Koncert Atem w radiowej Czwórce

W piątek 30 czerwca o godzinie 18:00 w studiu koncertowym Czwórki wystąpi grupa Atem. Toruńscy muzycy po raz drugi będą gośćmi audycji „Będzie głośno” Damiana Sikorskiego, podczas której zaprezentują utwory i kompozycje z debiutanckiej płyty.

W piątek 30 czerwca Damian Sikorski już po raz drugi gościć będzie w audycji „Będzie Głośno” zespół Atem. Toruńska grupa tworząca na pograniczu muzyki alternatywnej, noise popu, dream popu swoje pierwsze kroki stawiała podczas Festiwalu Młodych Talentów w Szczecinie, gdzie dostała się do pierwszej dziesiątki. Następnie muzycy pojawili się w zestawieniu Brand New Anthem wśród artystów z największym potencjałem na 2017 rok. Utwór „Wishes” od lutego cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy na liście przebojów „Będzie Głośno”. Obecnie zespół pracuje nad materiałem, który ma pojawić się na ich pierwszej płycie.

Do słuchania i oglądania występu Atem Czwórka zaprasza o godzinie 18:00 na czworka.online. Audycja powstanie we współpracy z Filmoteką Narodową – Instytutem Audiowizualnym, wydawcą serwisu ninateka.pl.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *