Koncert Daniela Blooma w Trójce

W niedzielę, 31 stycznia 2016 roku, w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi Daniel Bloom. Muzyk i producent podczas koncertu w Trójce zaprezentuje materiał ze swojego ubiegłorocznego albumu „Lovely Fear”.

W Trójce zagramy w składzie: Daniel Bloom, Tomek Makowiecki, Gniewomir Tomczyk, Olek Świerkot, a gościnnie na scenie pojawią się Mela Koteluk, Gabriela Kulka i Marsija Loco! Słuchajcie nas koniecznie, będzie pięknie – napisał do swoich fanów na Facebooku bohater wieczoru. Daniel Bloom na swoją autorską, producencką płytę zaprosił – prócz wymienionych już przez siebie gości – również Iwonę Skwarek z duetu Rebeka i Jona Sutcliffe’a – wokalistę angielskiej grupy The Sulk. Wydany 16 października ub.r. album „Lovely Fear” zachwycił słuchaczy i krytyków, a promujący go – i zaśpiewany przez Melę Koteluk – singiel „Katarakta” od 18 tygodni gości na „Liście Przebojów Programu 3”.

Podczas koncertu w studiu przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 Daniel Bloom (a właściwie Daniel Borcuch) zaprezentuje głównie materiał z albumu „Lovely Fear”. Muzyk obiecuje jednak, że będą również niespodzianki. Warto przypomnieć, że jest on kompozytorem muzyki do filmów „Kallafiorr”, „Tulipany”, „Wszystko, co kocham” i „Nieulotne”, które wyreżyserował jego brat Jacek Borcuch.

Transmisja koncertu Daniela Blooma i jego gości z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej na antenie Programu 3 Polskiego Radia. Początek w niedzielę, 31 stycznia o godzinie 20:05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *