Nowa seria „Usterki” od 30 stycznia w TTV

30 stycznia 2016 roku o godzinie 22:00 stacja TTV pokaże premierowy odcinek nowej serii „Usterki”. Emisję poprzedzi dwugodzinny blok najzabawniejszych odcinków z poprzednich sezonów.

Telewizja TTV to stacja, w której staramy się żeby rzeczywistość zaskakiwała naszych widzów. Pozostając w duchu nowych trendów startujemy z wiosenną ramówką już w styczniu, premierą specjalnej edycji „Usterki” – hitu programowego TTV. Za nią ruszy lawina kolejnych premier. Rozszerzymy pasmo polskich premier, które od wiosny będzie się zaczynać już o 20:00. Warto podkreślić, że od stycznia uruchomiliśmy też dodatkowe wydania „Expressu” w weekendowe poranki, którego premierowe emisje cieszyły się oglądalnością sięgającą 3,7% SHR w grupie komercyjnej (16-49) – zapowiada wiosenną ramówkę TTV Lidka Kazen, dyrektor programowa.

Specjalna edycja „Usterki” przekroczy granice partactwa i ruszy z misją tropienia fachowców do Londynu. Dominik Strzelec tym razem prosto z Londynu będzie oceniał czy polski hydraulik potrafi naprawić angielską rurę, a złota rączka z centralnej Polski uruchomi wiktoriańskie okno i położy klasyczną, brytyjską wykładzinę.

W pierwszym odcinku prowadzący skonfrontuje ze sobą ekipy polskich emigrantów i brytyjskich fachowców, którym powierzy budowę składzika. Czy zaskoczą nas techniczne umiejętności Anglików czy poniesie nas ułańska fantazja Polaków, przekonamy się już w tę sobotę.

„Usterka”

Premiera: sobota, 30 stycznia, godzina 20:00
Emisja: wtorek, godzina 22:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *