Koncert Mikromusic Acoustic Trio w RDC

W niedzielę 15 lutego 2015 roku po godzinie 18:00 Polskie Radio RDC zaprasza do wysłuchania transmisji koncertu Mikromusic Acoustic Trio. Grupa w kameralnym składzie wystąpi na Novej Scenie Teatru ROMA.

Trio w składzie: Natalia Grosiak, Dawid Korbaczyński i Robert Szydło stanowi część projektu Mikromusic. Koncert w Teatrze ROMA zaplanowano w ramach akcji Wino-Granie, której zadaniem jest rozpowszechnianie kultury picia wina, stwarzanie okazji do spotkań z bliskimi oraz wzbogacanie wiedzy na temat trunku.

Liderką zespołu jest Natalia Grosiak – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Śpiewa jazz, ale swobodnie porusza się także w klimatach muzyki klubowej i trip hopowej. Jej występ w Melbourne w 2006 roku zaowocował współpracą z wieloma zagranicznymi artystami: dla Pascala Bideau zaśpiewała w muzyce do filmu „Grown Ups”, w piosence „From Women to Women” na płycie Tor Cesay (wydanej w Wielkiej Brytanii i Japonii), czy u Sofie Loisou – australijskiej producentki. W Polsce znana jest ze współpracy m.in z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, Jankiem Młynarskim i L.U.C-iem.

Koncert odbędzie się w warszawskim Teatrze ROMA (ul. Nowogrodzka 49) w niedzielę15 lutego i będzie transmitowany na antenie Polskiego Radia RDC po godzinie 18:00.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *