TVN z siedmioma nowościami na wiosnę

Wiosną 2015 roku na antenie TVN zadebiutuje aż siedem nowych pozycji. Do znanych i lubianych programów i seriali dołączą kolejne, które mają szansę podbić serca widzów.

Gwiazdy w jury i w roli opiekunów drużyn, a jako uczestnicy utalentowane dzieci w wieku 4-12 lat, to show „Mali Giganci”. Do sprawdzonego duetu jurorów Chylińska-Wojewódzki dołączy debiutująca w tej roli aktorka grająca od dziecka Katarzyna Bujakiewicz. Pod swoje skrzydła wezmą małych podopiecznych Natalia Lesz, Ula Chincz, Aneta Todorczuk-Perchuć, Czesław Mozil, Piotr Rubik i Olivier Janiak. Ale i tak wszystkie gwiazdy mają przyćmić główni bohaterowie tego programu, czyli tytułowi „Mali Giganci”.

Po 11 latach przerwy do TVN wraca program – „Mamy Cię” – w nowej odsłonie i z nowymi prowadzącymi. Żadna polska znana osobistość nie może czuć się bezpiecznie, bo Marcin Prokop i Szymon Hołownia będą je wkręcać, podpuszczać i zaskakiwać, a wszystko to w towarzystwie ukrytych kamer.

Małgorzata Rozenek wiosną zamieni przytulny dom „Perfekcyjnej Pani Domu” na różnej jakości, standardów i klasy hotele. W „Piekielnym hotelu” spróbuje uratować przed bankructwem właścicieli kiepsko prosperujących obiektów i niczym Magda Gessler w upadających restauracjach przyjrzy się im od podszewki w poszukiwaniu przyczyn niepowodzeń.

Wiosną TVN proponuje widzom dwa nowe seriale, które mają szansę przypaść im do gustu. Pierwszy to „Nie rób scen” – komediowy serial o kobietach po trzydziestce, w którym zobaczymy m.in. Joannę Brodzik i siostry Popławskie: Magdalenę i Aleksandrę. Za kamerą stanie Łukasz Palkowski, reżyser kinowego przeboju zeszłego roku, filmu „Bogowie”.

Druga serialowa nowość to „Mąż czy nie mąż” z Magdaleną Schejbal i Marcinem Perchuciem, grającymi parę, która po zdradzie próbuje dla dobra nastoletniej córki ułożyć swoje relacje na nowo. Ciepły humor z nutką goryczy, sporo prawdy o związkach damsko-męskich.

Światowo i luksusowo zrobi się wiosną w TVN dzięki programowi „Żony z Hollywood”, w którym zobaczymy codzienność najbogatszych Polek, mieszkających w najbardziej prestiżowej dzielnicy Los Angeles. Zobaczymy, jak żyją, na co wydają swoje pieniądze i o czym marzą.

Ostatnia nowość to program o metamorfozach, czyli „Odlotowy ogród”, w którym Dominik Strzelec pokaże, jak nudną i niezadbaną zieleń zamienić w przyjemne miejsce do spędzania wolnego czasu na powietrzu lub w funkcjonalny ogródek warzywny.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *