Koncert MTV Unplugged x ØRGANEK w CANAL+ online i CANAL+ Premium

W ramach kolejnej, 15. już edycji MTV Unplugged, na scenie kultowej muzycznej serii pojawił się rockowy zespół ØRGANEK. Gwiazdy wystąpiły „bez prądu” przed publicznością i kamerami. Zapis tego koncertu można obejrzeć już 31 grudnia w CANAL+ online i CANAL+ Premium.

Sprawdź ofertę kanału CANAL+ Premium w PROGRAMIE TV

Gęsta, teatralna atmosfera, humor przeplatany charakterystyczną liryką, zawadiacką stylizacją oraz energią zespołu ØRGANEK przeniosły publiczność wprost do Bohemy Paryża lat 40-tych. Był taniec, śpiew i wspaniała zabawa!

Zaproszenie do udziału w cyklu MTV Unplugged to wyjątkowa okazja do świętowania dekady działalności zespołu. Wyłączenie prądu wcale nie wyklucza dobrej zabawy i mocnych wzruszeń, wprost przeciwnie, słuchacz jest w stanie dotknąć istoty muzyki naszego zespołu. Najbardziej jesteśmy dumni z nowych aranży, takich z pogranicza stylów, jazz, muzyka literacka, rock, manouché, trochę jest w tym jakiegoś kabaretu, może burleski – mamy nasze lata dwudzieste. Plus moda, teatr, nic tylko otwierać butelki z szampanem, grać i tańczyć do rana – mówi Tomasz Organek, lider zespołu.

Singlem promującym koncert oraz płytę, która wychodzi 19 stycznia 2024 r. nakładem Mystic Production, został utwór „Ultimo”.

ØRGANEK to założony w 2013 r. przez Tomasza Organka zespół rockowy, którego skład tworzą basista Adam Staszewski, perkusista Robert Markiewicz oraz klawiszowiec Tomasz Lewandowski. Do tej pory wydali cztery płyty, z czego dwie – „Głupi” i „Czarna Madonna” – pokryły się platyną.

„MTV Unplugged” to kultowa seria koncertów pełnych niepowtarzalnej, muzycznej energii, w których najwybitniejsi artyści prezentują swoje utwory w nowych, akustycznych aranżacjach. Dzięki temu publiczność może na nowo odkryć hity, które zaprowadziły ich idoli na szczyty list przebojów. Do tej pory w Polsce swoją muzykę „bez prądu” zaprezentowali m.in. Kayah, Hey, Kult, O.S.T.R., Krzysztof Zalewski, Natalia Kukulska, Lady Pank czy Margaret.

Koncert MTV Unplugged x ØRGANEK powstał przy współpracy CANAL+ z Paramount.

Koncert zespołu ØRGANEK z serii MTV Unplugged będzie już dostępny od 31 grudnia w CANAL+ online i o godz. 22:30 w CANAL+ Premium.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *