Święty Mikołaj w Polskim Radiu Dzieciom

6 grudnia Polskie Radio Dzieciom zaprasza najmłodszych słuchaczy na wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem oraz audycje specjalne poświęcone tradycji związanej z tym świętem. Streaming ze spotkania na stronie i w mediach społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom.

6 grudnia słuchacze Polskiego Radia Dzieciom mogą liczyć na niespodzianki i mikołajkowe prezenty. W „Poranku w Polskim Radiu Dzieciom” (godz. 7.00 – 10.00) na najmłodszych czekają historie o tym, gdzie mieszka Święty Mikołaj oraz gdzie najczęściej zostawia prezenty i czy rzeczywiście lubi ciepłe mleko i ciasteczka. Z kolei w audycji „Muzyczne podróże” (godz. 10.00 – 11.00) nie zabraknie piosenek o Mikołaju i jego pomocnikach, a także ciekawostek o instrumentach świątecznych.

O godz. 13.30 Polskie Radio Dzieciom zaprasza na premierowe słuchowisko „Alicja w krainie umysłu” w reżyserii Wojciecha Urbańskiego. Nagranie to zdobyło II miejsce w konkursie „Mój świat” organizowanym przez Polskie Radio Dzieciom, Teatr Polskiego Radia oraz Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Od godz. 19.30 na stronie internetowej i w mediach społecznościowych stacji Święty Mikołaj będzie odpowiadał na pytania, które najmłodsi słuchacze przesłali do redakcji Polskiego Radia Dzieciom.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *