Koncert „Roztańczony PGE Narodowy” w TVP2

W sobotę 21 września Dwójka zaprasza na koncert z udziałem polskich gwiazd muzyki tanecznej. Na warszawskim stadionie „PGE Narodowy” wystąpią, m.in.: Zenon Martyniuk, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski i Marcin Miller z zespołem Boys. Początek transmisji o godz. 20.05 w TVP2.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP2

W sobotni wieczór uwaga wielbicieli muzyki tanecznej będzie zwrócona w kierunku PGE Narodowego. Dziesiątki tysięcy fanów w sercu Warszawy i miliony przed telewizorami, gromadzi co roku „Roztańczony PGE Narodowy”. Rozrywkę zapewnią największe gwiazdy muzyki tanecznej z Polski.

Na koncercie wystąpi ikona muzyki Disco – Zenon Martyniuk i zespół Akcent, Michał Wiśniewski, Marcin Miller z zespołem Boys, Maryla Rodowicz, Sławomir, Łobuzy, After Party, Extazy, Top Girls, News, Defis, Camasutra, Jorrgus, Miły Pan, Gromee, Brave, Long&Junior, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkiestra, Cleo, Luka Rosi, Weekend, Daj To Głośniej, Dejw, Exaited, Borys LBD oraz D-Bomb.

Koncert poprowadzą: Izabella Krzan, Maciej Kurzajewski, Anna Lucińska i Aleksander Sikora. Ponadto z VOX FM: Klaudia Bednarz, Norbert Bieńkowski i Kamil Rutkowski.

Koncert „Roztańczony PGE Narodowy” w Dwójce, w sobotę 21 września o godz. 20.05.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *