„Scooby-Doo i…zgadnij kto” – premiera nowej serii w Boomerangu

Scooby-Doo to bohater uwielbiany przez dzieci i dorosłych, który cieszy się niegasnącą popularnością już od 50-ciu lat! Przygody niesfornej grupy nastolatków oraz ich psiego kompana miały w ciągu pół wieku istnienia wiele adaptacji, a w roku jubileuszu powstania doczekały się nowej odsłony. Inspirowany oryginalną kreskówką serial „Scooby-Doo i… zgadnij kto” zagości na antenie Boomerang już 7. października!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

W odcinkach nowej serii Kudłaty, Daphne, Velma, Fred i Scooby będą znów rozwiązywać tajemnicze zagadki stawiając czoła potworom i duchom. Kto tym razem napędzi stracha bandzie przyjaciół?

W rozwikłaniu sekretów pomogą im gwiazdy światowego formatu. Gościnnie pojawią się m.in. Chris Paul, Sia, Ricky Gervais, Kenan Thompson, Wanda Sykes, Bill Nye, Neil deGrasse Tyson i Mark Hamill. Nie zabraknie też popularnych postaci fikcyjnych, które wesprą naszych bohaterów – wśród nich pojawią się: Batman, Sherlock Holmes, Flash oraz Wonder Woman. W nowym serialu widzowie, niezależnie od wieku, znajdą więc coś dla siebie.

Premiera „Scooby-Doo i… zgadnij kto” na antenie Boomerang już 7 października.

Emisja codziennie o godz. 18:30.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *