Koncert Urszuli z Woodstock 2015 w Kino Polska Muzyka

31 stycznia 2016 roku o godzinie 18:00 telewizja Kino Polska Muzyka wyemituje koncert Urszuli wykonany na zeszłorocznym Przystanku Woodstock z okazji 20-lecia wydania albumu „Biała Droga”.

W nocy z 29 na 30 lipca 2015 roku na małej scenie Przystanku Woodstock w ramach tzw. Akademii Sztuk Przepięknych wystąpiła Urszula. Artystka z zespołem zagrała cały materiał pochodzący z płyty „Biała Droga” z okazji 20-lecia wydania albumu, który rozszedł się w ilości 800 tys. sztuk.

Urszula musiała pojawić się na Przystanku Woodstock – mówi Jurek Owsiak, który poznał Urszulę w 1994 roku na Woodstocku w Stanach Zjednoczonych i usłyszał wtedy po raz pierwszy utwory z „Białej Drogi”. – 20-lecie albumu, który wybrzmiewał w tle rozmyślań o organizacji pierwszego Przystanku, to moment symboliczny i nie mogło zabraknąć miejsca na ten koncert w czasie zeszłorocznego Woodstocku.

Koncerty na małej scenie to tradycja Przystanku Woodstock i alternatywa dla szaleństw pod dużą sceną. Tutaj widzowie spotykają się w nocy, w bardziej kameralnej atmosferze. To wszystko nadaje występom wyjątkową jakość. Taki był też koncert Urszuli. Artystka w doskonałej formie, z rockowym pazurem i melodycznymi piosenkami za jednym razem, pokazała, że dysponuje jednym z najpiękniejszy głosów na polskiej scenie.

45-minutową wersję koncertu można zobaczyć po raz pierwszy w telewizji w Kino Polska Muzyka 31 stycznia o godzinie 18:00. Cały materiał dostępny jest na DVD „Biała Droga Live Przystanek Woodstock 2015” wydanym w listopadzie zeszłego roku.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *