Koncert Warszawskiego Combo Tanecznego w RDC

W piątek 27 lutego 2015 roku o godzinie 19:30 Polskie Radio RDC zaprasza słuchaczy na transmisję koncertu Warszawskiego Combo Tanecznego Janka Młynarskiego. Koncert promujący debiutancką płytę zespołu pt. „Przyznaj się” odbędzie się w Och-Teatrze.

Zespół Warszawskie Combo Taneczne narodził się spontanicznie, a za jego powstanie odpowiedzialny jest Jan Emil Młynarski. Wraz z przyjaciółmi powołał do życia grupę, kierując się miłością, pasją i poczuciem obowiązku wobec tradycji, w jakiej się wychował. Szlify Combo zdobywało grając na podwórkach Mokotowa, Pragi, Śródmieścia i w warszawskich lokalach. Wzorem muzyków sprzed lat wychowali sobie swoją publiczność, a koncertując wypracowali ciekawy, trafiający do ludzi repertuar.

Płyta „Przyznaj się” ukazała się 16 września 2014 roku. Znalazło się na niej 16 piosenek, głównie przedwojennych. Koncert będzie wyjątkowym spotkaniem z przeszłością, tradycją i nowym spojrzeniem. Pierwszego singla z płyty – „Ach te Rumunki” można wysłuchać na kanale YouTube Warszawskiego Combo Tanecznego.

W poniedziałek 23 lutego w Markowym Programie RDC o koncercie opowiadała Maria Seweryn. We wtorek 24 lutego gościem audycji Nakamarra był Janek Młynarski.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *