Koncert zespołu Video w ramach „eska360” w ESKA TV i eskaGO

W sobotę, 7 maja 2016 roku o godzinie 19:00, ESKA TV i platforma multimedialna eskaGO pokażą premierowo koncert zespołu Video, zrealizowany w ramach projektu „eska360”.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Premiera koncertu odbędzie się równolegle w obu kanałach – telewizyjnym i internetowym. Tak jak poprzednio podczas występu Margaret, platforma eskaGO umożliwi internautom wybór podglądu z 4 kamer. Dzięki temu będą mogli w czasie rzeczywistym sami decydować o perspektywie, z jakiej chcą oglądać koncert. Ponadto od momentu premiery dostęp do odtwarzania wydarzenia na platformie będzie darmowy i nieograniczony.

Koncert zespołu Video został zarejestrowany 17 marca br. Wzięli w nim udział najwięksi fani grupy, którzy zdobyli zaproszenia w konkursach organizowanych na platformie eskaGO, w „Najlepszym Programie” w ESKA TV oraz na antenie Radia ESKA.

Premierę koncertu Video wspiera kampania promocyjna realizowana w Radiu ESKA, ESKA TV, eskaGO.pl, eska.pl, mediach społecznościowych, a także w innych mediach należących do Grupy ZPR Media.

Źródło: Grupa ZPR Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *