Koncerty „Gwiazdy The Voice” w TVP2

Ponad 30 artystów znanych z programów „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior” ponownie wystąpi na muzycznej scenie talent show. Koncerty na żywo zostaną wyemitowane w pierwsze dwa piątki września o godzinie 22:10 w TVP2.

Sprawdź godziny transmisji koncertów „Gwiazdy The Voice” w PROGRAMIE TV

Jeden z najdłużej nadawanych w Polsce talent show wraca na antenę telewizyjnej Dwójki. Już 2 września o godzinie 20:00 widzowie będą mogli oglądać muzyczne popisy uczestników 14. odsłony „The Voice of Poland”. Po raz pierwszy w historii premiera zostanie poprzedzona wielkim koncertem na żywo.

W piątkowy wieczór, 1 września o godzinie 22:10 w TVP2, widzowie udadzą się w muzyczną podróż w przeszłość z tymi, którzy swoją karierę rozpoczęli właśnie w „The Voice of Poland”. Na scenie zaśpiewają m.in.: Antek Smykiewicz, Rafał Brzozowski, Natalia Nykiel, Michał Sobierajski, Anna Karwan, Michał Szczygieł, Mateusz Ziółko, Adam Kalinowski oraz zwycięzca 13. edycji muzycznego talent show – Dominik Dudek.

W drugi piątek września o godzinie 22:10, na scenie pojawią się uczestnicy programów „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” oraz „The Voice Senior”. Największe polskie i światowe przeboje zaśpiewa ponad 20 artystów, a wśród nich m.in.: biorący udział w „The Voice of Poland” – Damian Ukeje, Monika Urlik, Dorota Osińska, Marta Gałuszewska, Krystian Ochman oraz uczestnicy poprzednich odsłon „The Voice Kids” – Zuza Jabłońska, Viki Gabor, Laura Bąkiewicz, Martyna Gąsak i inni. Podczas piątkowego koncertu na muzycznej scenie nie zabraknie również utalentowanych seniorów z bijącego rekordy popularności „The Voice Senior” – Sióstr Szydłowskich, Barbary Parzeczewskiej, Zbigniewa Zaranka i innych.

Sprawdź ofertę kanału TVP2 w PROGRAMIE TV

Koncerty na żywo „Gwiazdy The Voice” poprowadzi Tomasz Kammel.

„Gwiazdy The Voice” już 1 i 8 września o godzinie 22:10 w TVP2.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *