„Królikula” wraca na antenę Boomeranga


Dobrze znany fanom Boomeranga Królikula już 3 września powróci na antenę stacji. Tym razem mały bohater o wielkich mocach stanie do walki z podstępnym duchem-porywaczem, a także podzieli się z widzami wspomnieniami ze swoich pirackich podbojów.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Boomerang

Kanał dzieciecy Boomerang zaprasza na premierowe odcinki drugiego sezonu serialu animowanego o wampirzym króliku imieniem Królikula. Tytułowy bohater, by wzmocnić swoje zdolności, pije sok z marchwi zamiast krwi i dzięki temu stawia czoła znacznie większym od siebie, groźnym bestiom. Wraz z przyjaciółmi – Haroldem, Niną oraz jej syjamskim kotem przeżywają niesamowite przygody i nie uginają się przed żadnym przeciwnikiem.

W jednym z nowych odcinków dojdzie do pojedynku z tajemniczym duchem, który w niewyjaśnionych okolicznościach pojmał i uwięził Chestera. Kiedy indziej mały bohater przeniesie się myślami do dalekiej przeszłości i będzie wspominał, jak wspólnie z legendarnym, dziewiętnastowiecznym korsarzem Jeanem Lafitte pokonali Brytyjczyków przy pomocy magicznego medalionu.

Nowe przygody bohaterów serialu „Królikula” widzowie będę mogli oglądać już od 3 września na antenie Boomeranga. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 15:45.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *