„Niuchacze” na kanale Nat Geo People

Są gotowe nieść pomoc w dzień i w nocy, w słońcu i deszczu, niezależnie od pory roku. „Niuchacze” to psy tropiące, które pomagają w szukaniu… zaginionych zwierząt. Czasem są to inne psy, które oddaliły się od swojego właściciela, czasem koty, konie, owce, a nawet ptaki czy żaby! Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie tych niezwykłych poszukiwań.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Nat Geo People

Zaginięcie ukochanego zwierzęcia to najgorszy koszmar każdego właściciela. Obawy, że pupilowi coś się stało, że jest głodny lub zmarznięty, a przy tym przerażony w obcym miejscu, spędzają sen z powiek. Poszukiwania przybierają różną formę – rozwieszanie ogłoszeń, posty w mediach społecznościowych, pytanie sąsiadów. By szukać jeszcze skuteczniej, organizacja Dogs Finding Dogs z Baltimore wprowadziła nietypową usługę – ekipa tropicieli z wyszkolonymi psami wyrusza na ulice, by odnaleźć zaginione zwierzęta. Właściciele zguby, którzy czasem tracą już nadzieję na odnalezienie ukochanego pupila, w „Niuchaczach” pokładają ostatnie nadzieje. I zazwyczaj historia znajduje szczęśliwe zakończenie.

Psy tropiące są gotowe nieść pomoc w każdych warunkach – niezależnie od pogody czy terenu. Będziemy mieli szansę towarzyszyć im w trakcie poszukiwań. W każdym odcinku prezentowane są trzy dramatyczne akcje ratunkowe, prowadzone przez specjalistów od poszukiwania zaginionych zwierząt domowych. Zobaczymy wiele emocjonujących chwil i wzruszeń, które towarzyszą właścicielom odnalezionych zwierząt. Będziemy wspólnie szukać kotów, psów, a także papug i wszelkich innych domowych pupili. Poznamy wzruszające historie i zobaczymy prawdziwe łzy szczęścia. Seria „Niuchacze” przynosi też wiele praktycznych porad na temat poszukiwania zwierząt.

„Niuchacze” – premiery w czwartki od 6 września od godz. 21:00 na kanale Nat Geo People.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *