Kryminał „Ucieczka przez Piekielną Dolinę” w Romance TV

„Ucieczka przez Piekielną Dolinę”, to przedświąteczna propozycja jaką Romance TV przygotował dla swoich widzów. W Wielki Piątek, 7 kwietnia o godz. 20:00 stacja pokaże premierowo ten kryminał, a w roli głównej występuje doskonale znany w Polsce z roli Górskiego lekarza – Hans Sigl. Zaś w Wielkanocny Poniedziałek o godz. 20:00 Romance TV wyemituje premierę telewizyjną dramatu obyczajowego „Pastorka”.

Sprawdź godzinę emisji kryminału „Ucieczka przez Piekielną Dolinę” w PROGRAMIE TV

Klaus Burg (Hans Sigl), adwokat z Monachium, przed długim procesem chce spędzić kilka dni ze swoją 17-letnią córką Aliną (Marleen Lohse) w luksusowym resorcie u podnóża Zugspitze. Dochodzi między nimi do kłótni i Alina znika. Wkrótce okazuje się, że została porwana. Czy ojcu uda się ją uratować?

Sprawdź godziny emisji filmu „Pastorka” w PROGRAMIE TV

Franziska Kemper jest pastorką duszą i ciałem. Zawsze bardzo życzliwie nastawiona do swoich spragnionych opieki duszpasterskiej parafian wspiera ich słowem i czynem. Ta nieprzeciętna „duszpasterka” ubrana w kombinezon motocyklowy, z dwójką dzieci, przyjeżdża do Lubeki, która będzie teraz jej nową ojczyzną. Mieszka tu także jej były mąż, Christoph. Franziska nie będzie mieć łatwego życia. Musi się szybko wykazać swoimi kompetencjami.

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Źródło: Romance TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *