Ruszyła kolejna edycja plebiscytu Czwórki „Nieprzeciętni 2023”

20 marca wystartowała kolejna edycja plebiscytu Czwórki „Nieprzeciętni 2023”, którego celem jest odkrycie ciekawych, kreatywnych oraz wyjątkowych ludzi. Aby zgłosić kandydatów należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, który zamieszczony jest na stronie czworka.online i w aplikacji Czwórki. Na zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia.

Plebiscyt „Nieprzeciętni” to doskonała okazja do zaprezentowania sylwetek osób, które „tworzą” nietuzinkowe i niebanalne rzeczy oraz mają nadzwyczajne zainteresowania. Każdy kto chciałby zgłosić chęć uczestnictwa w plebiscycie powinien wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy, który zamieszczony jest na stronie i w aplikacji Czwórki.

Na zgłoszenia czekamy do 16 kwietnia. Kandydatury mogą być zgłaszane przez przyjaciół, rodzinę, znajomych, a także przez samych zainteresowanych. Jedynym kryterium uczestnictwa jest wiek – między 18 a 35 rokiem życia.

Kapituła plebiscytu spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze 10 finalistów. Ich nazwiska poznamy 15 maja. W kolejnym etapie to słuchacze będą mogli wybrać swojego faworyta. Głosy będzie można oddać od 15 maja do 11 czerwca poprzez stronę czworka.online i aplikację Czwórki.

Nazwisko laureata plebiscytu „Nieprzeciętni 2023” zostanie ogłoszone podczas finałowej gali, która odbędzie się 22 czerwca w Studiu Polskiego Radia im. Władysława Szpilmana.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *