KSW 34: New Order w Cyfrowym Polsacie i IPLI

W Cyfrowym Polsacie i IPLI będzie można obejrzeć galę KSW 34: New Order, która odbędzie się 5 marca 2016 roku na warszawskim Torwarze. Abonenci Cyfrowego Polsatu konfrontację sztuk walki będą mogli zobaczyć bez dodatkowych opłat na kanałach Polsat oraz Polsat Sport. Użytkownicy urządzeń mobilnych będą mogli obejrzeć galę w jakości HD w telewizji internetowej IPLA. Cena zakupu dostępu do wydarzenia wynosi 7 zł.

Po dwóch latach walki konfederacji KSW powracają do Warszawy. Użytkownicy IPLI zmagania swoich ulubionych zawodników będę mogli obejrzeć na żywo na stronie www.ipla.tv, na urządzeniach mobilnych – laptopie, tablecie czy smartfonie oraz w SmartTV, w cenie 7 zł. Specjalnie dla wielbicieli sportów walki zostanie przygotowane studio, które poprowadzą znakomici dziennikarze Polsatu Sport. Rozpocznie się ono już o godzinie 18:30 na kanale Polsat Sport i w IPLI, a o godzinie 19:00 nastąpi otwarcie gali.

Trzy walki o tytuł mistrza KSW

Podczas gali KSW 34: New Order odbędzie się dziewięć walk, w tym aż trzy o tytuł mistrza KSW. Niepokonany w kategorii ciężkiej Karol Bedorf będzie bronił królewskiego tytułu w pojedynku z Jamesem McSweeneyem. Mistrz KSW wagi półciężkiej – Tomasz Narkun walkę o pas stoczy z Andre Munizem. Tytuł mistrza wagi piórkowej natomiast będzie bronił Artur Sowiński w starciu z Fabiano Silva Da Conceicao. W pozostałych pojedynkach swoje umiejętności pokażą: Aslambek Saidov vs Yasubey Enomoto, Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko, Łukasz Bieńkowski vs Svetlozar Savov, Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak, Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski, Tomasz Kondraciuk vs Marcin Wójcik.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *