Kultowe przeboje w marcu w Kino Polska Muzyka

Marzec w Kino Polska Muzyka upłynie pod znakiem klasyki polskiej muzyki rozrywkowej. Na antenie pojawi się nowy program „Kultowe przeboje”. Stacja przygotowała też rankingi największych polskich piosenkarek i piosenkarzy, a także Weekend 80/90. W rocznicę śmierci Anny Jantar zobaczymy natomiast specjalne audycje poświęcone artystce.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Kino Polska Muzyka

W marcu widzów Kino Polska Muzyka czekają dwa szalone muzyczne weekendy. W niedzielę, 5 marca, stacja wyemituje rankingi wokalistek i wokalistów wszech czasów. Ostatni weekend miesiąca minie natomiast w rytmie lat 80. i 90. Przez całą sobotę, 25 marca, oraz w niedzielę od godziny 14:00 na antenie pojawią się tylko i wyłącznie największe polskie przeboje ostatnich dwóch dekad XX w.

Kino Polska Muzyka będzie świętować także urodziny Natalii Kukulskiej (2 marca) i Kazika Staszewskiego (12 marca). Z tej okazji stacja zaprasza na godzinne spotkania z najlepszymi teledyskami tych artystów o godzinie 20:00.

14 marca, w 37. rocznicę śmierci Anny Jantar, Kino Polska Muzyka poświęci dzień pamięci artystki. O godzinie 13:00 stacja wyemituje godzinną audycję z największymi przebojami piosenkarki. O godzinie 20:00 widzowie zobaczą program dokumentalny pt. „Wspomnienie o Annie Jantar” – opowieść o życiu artystki przeplataną jej największymi przebojami.

W marcu Kino Polska Muzyka wprowadzi na antenę także nowy cykl „Kultowe przeboje” skierowany do miłośników tzw. klasyki muzyki rozrywkowej. Znajdą się w nim najbardziej rozpoznawalne i popularne utwory lat 70., 80. i 90. Na antenie pojawi się również więcej ballad w programie „Nastrojowe”, który będzie można oglądać codziennie o 11:00 i 23:00.

Źródło: Kino Polska TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *