Kwiecień 2016 w Discovery Channel

Discovery Channel na kwiecień 2016 roku przygotowało m.in. kilka premierowych propozycji – „Operacja: lot”, „Przystanek Bieszczady” i „Formuła ekstremalna”.

„Operacja: lot”
Polskie Linie Lotnicze LOT i Lotnisko Chopina już niebawem odkryją przed widzami Discovery Channel niemal wszystkie swoje tajemnice. Program „Operacja: lot” pozwoli zajrzeć za kulisy miejsc, do których do tej pory wstęp mieli jedynie pracownicy PLL LOT oraz Lotniska Chopina w Warszawie. Kto odpowiada za kierowanie ruchem powietrznym? Co dzieje się z bagażem po odprawie? Jak wygląda przygotowanie stewardesy przed odlotem? Tutaj nie ma miejsca na błędy. W końcu PLL LOT rocznie przewożą prawie 5 milionów pasażerów. W premierowym odcinku zobaczymy, jak załoga Boeinga 787 Dreamliner przygotowuje się do historycznego, pierwszego lotu z Warszawy do Tokio. Nowy personel przechodzi szkolenie, a niezłomny inżynier Filip w ostatniej chwili przed startem musi zmierzyć się z komplikacjami technicznymi. Nie zabraknie również niespodziewanych kryzysów na pokładzie samolotu. Czy nowa stewardesa Sonia stanie na wysokości zadania?
Premiera: kwiecień

„Przystanek Bieszczady”
Discovery Channel zaprasza na wyprawę w magiczne i wciąż owiane nutą tajemnicy Bieszczady. Mieszkańcy tego regionu to ludzie twardzi – zahartowani przez dziką przyrodę, ciężkie zimy i rzeczywistość pogranicza. Program „Przystanek Bieszczady” pokaże fascynujące historie ludzi, którzy codziennie muszą zmagać się z problemami, jakich nie doświadcza większość Polaków. Pokaże także, przed jakimi wyzwaniami muszą stawać mieszkańcy Bieszczad w mroźne zimowe dni. Widzowie Discovery będą świadkami wyrębu drzew w leśnictwie przy granicy z Ukrainą. Praca pod presją, w ciężkich zimowych warunkach to nie lada wyzwanie. W Bieszczadach żyje wiele niebezpiecznych drapieżników. W programie będziemy świadkami tropienia watahy wilków i trudnego procesu instalacji obroży telemetrycznej jednemu z tych wielkich drapieżników.
Premiera: kwiecień

„Formuła ekstremalna”
Marc „Elvis” Priestley to mechanik Formuły 1, który przez 10 lat pracował dla McLarena. Teraz postanowił jednak zmierzyć się z zupełnie nowym wyzwaniem. W nowym programie pt. „Formuła ekstremalna” mężczyzna wyrusza w podróż po świecie, aby spotkać się z największymi maniakami motoryzacyjnymi. Łącząc swoją wiedzę i doświadczenie z Formuły 1 z pomysłowością i przedsiębiorczością, Priestley wspólnie z ekipami mechaników wprowadza w pojazdach wiele niesamowitych modyfikacji, które następnie poddaje wysokooktanowym i dynamicznym testom. Program „Formuła ekstremalna” to prawdziwa jazda na krawędzi!
Premiera: wtorek, 26 kwietnia, godzina 22:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *