W kwietniu na antenie Kino Polska Muzyka będą dominowały polskie przeboje ostatnich dwóch dekad XX wieku. W specjalnym pasmie wielkanocnym stacja przygotowała maratony z muzyką lat 80. i 90. W Wielką Sobotę, 15 kwietnia zobaczymy ranking “100 największych przebojów lat 90.”, który rozpocznie się o godzinie 9:00 rano i potrwa cały dzień. Setkę największych hitów lat 80. będzie można oglądać w świąteczną niedzielę, 16 kwietnia. Oba rankingi stacja powtórzy w Drugi Dzień Świąt.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym Kino Polska Muzyka

Lata 80. i 90. będą dominować nie tylko od święta. Kino Polska Muzyka poświęciła muzyce tego okresu trzy codziennie pasma: “Kochamy lata 80.” i “Kochamy lata 90.” oraz nowe “Kultowe przeboje”. W tym ostatnim znalazły się najbardziej lubiane hity lat 80. i 90. z domieszką lat 70. oraz początku XXI wieku.

14 kwietnia Kino Polska Muzyka zaprezentuje natomiast ranking “40 najlepszych nastrojowych”. To będzie pięć godzin łagodnych i relaksujących piosenek polskich wykonawców.

W kwietniu nie zabraknie także maratonów z ulubionymi artystami widzów Kino Polska Muzyka. 6 kwietnia o godzinie 20:00 stacja wyemituje “Godzinę z Sylwią Grzeszczak”. To właśnie przebój “Tamta dziewczyna” tej artystki zwyciężył w rankingach widzów Kino Polska Muzyka zarówno na “Hit lata 2016”, jak i “Największy przebój 2016”. Swoją “godzinę” będą miały także zespoły Lady Pank (11 kwietnia) oraz Lombard (30 kwietnia).

Źródło: Kino Polska TV

Share and Enjoy !

0Shares
0 0