Lanberry w „najwcześniejszym koncercie świata” w radiowej Jedynce

W piątek o godzinie 5:40 w porannej audycji „Podwójne Espresso” kolejna odsłona „najwcześniejszego koncertu świata”. W studiu radiowej Jedynki wystąpi Lanberry. Piosenkarka wykona akustyczne wersje swoich przebojów m.in.: „Podpalimy świat” i „Piątek”.

Lanberry to pseudonim artystyczny Małgorzaty Uściłowskiej – piosenkarki, autorki tekstów i kompozytorki. Jej debiutancki singiel „Podpalimy świat” dotarł do 19. miejsca na liście najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. W piątkowy poranek w studiu radiowej Jedynki wokalistka zaśpiewa medley swoich przebojów w specjalnie przygotowanych, akustycznych aranżacjach.

Na niezwykły pomysł zapraszania polskich wykonawców na tak wczesne występy wpadli autorzy programu „Podwójne Espresso” Monika Tarka i Robert Kilen. – Taka pora mini-koncertu to prawdziwe wyzwanie dla artystów. Pierwszym zespołem, który podjął się tego zadania był Red Lips. Teraz zgłaszają się kolejni chętni – mówi Robert Kilen. – Graliśmy kiedyś koncert późno w nocy, około drugiej, ale tak wcześnie rano, jak dziś, jeszcze nam się nie zdarzyło. Na pewno jest to nowe doświadczenie w naszym życiu artystycznym – mówili po występie „Ruda” i Łukasz Lazer.

Na koncert Lanberry Monika Tarka i Robert Kilen zapraszają już jutro o godzinie 5:40 do „Podwójnego Espresso”.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *