„Lato z Radiem” 2014 na antenie radiowej Jedynki

Pierwszy Program Polskiego Radia przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej „Lata z Radiem”. Wakacyjne imprezy, podczas których wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, odbędą się w 20 miastach Polski. Trasa rozpocznie się 28 czerwca koncertem w Uniejowie, a zakończy 31 sierpnia w Gnieźnie. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: „Lato z Radiem Extra” oraz „Lato z Radiem Pod Gwiazdami”.

Aktualizacja: Podczas trasy „Lato z Radiem 2014” wystąpi zespół KOMBI Łosowski a nie zespół KOMBI (jak wcześniej podano w newsie).

Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia „Lato z Radiem” odwiedzi 20 miejscowości: Uniejów, Sieraków, Tarnowo Podgórne, Żnin, Białkę Tatrzańską, Jastrzębie-Zdrój, Przysuchę, Tarnobrzeg, Wałcz, Stegnę, Turek, Drezdenko, Ustkę, Krynicę Morską, Płock, Szczytno, Nowe Miasto Lubawskie, Ostrołękę, Kalisz i Gniezno.

Gwiazdami tegorocznego „Lata z Radiem” będą: Afromental, Agnieszka Chylińska, Ania Wyszkoni, Blue Cafe, Bracia, Brathanki, De Mono, Enej, Ewa Farna, Formacja Nieżywych Schabuff, Golec uOrkiestra, Hey, KOMBI Łosowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska, Perfect, Singin’ Birds, Wilki, Zakopower. Nie zabraknie również niespodzianek, uczestnicy imprez oraz widzowie kanału internetowego będą mieli okazję zobaczyć specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola. Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego będą Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Na antenie Radiowej Jedynki pierwszą audycję „Lata z Radiem” słuchacze usłyszą tradycyjnie 21 czerwca punktualnie o godzinie 9:00. Słynna „Polka Dziadek” zabrzmi już po raz 43. w historii. Jedna z najpopularniejszych audycji radiowych w Polsce będzie emitowana każdego dnia tygodnia w godzinach 9:00-13:00. Dodatkowo pojawi się nowy cykl – „Lato z Radiem Extra”, emitowany w weekendy w godzinach 16:00-23:00 oraz „Lato z Radiem Pod Gwiazdami” (w nocy z soboty na niedzielę, godzina 23:00-3:00).

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *