Na Święta Wielkanocne PULS 2 przygotował różnorodną ofertę programową dla całej rodziny. Już w sobotę, premierę będzie miał serialowy przebój “Continuum”. W świąteczny weekend widzowie zobaczą dokumenty poświęcone życiu i śmierci Jezusa: “Tajemnica Ukrzyżowania”, “Kim był Jezus?” oraz “Jezus: teorie spiskowe”. Nie zabraknie również pełnometrażowych animacji dla najmłodszych widzów, takich jak: “Stefan Malutki”, “Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda”, “I ty możesz zostać bohaterem” oraz “Wielka podróż Bolka i Lolka”.

W sobotni wieczór premierę będzie miał serialowy przebój “Continuum”. Jego fabuła koncentruje się na konflikcie pomiędzy grupą terrorystyczną Liber8, która przeniosła się w czasie z 2077 do 2012 roku w Vancouver, a policjantką -€“ Kierą Cameron, która przez przypadek zostaje przeniesiona razem z nimi.

W niedzielę, 20 kwietnia, stacja wyemituje program dokumentalny “Tajemnica Ukrzyżowania”, w którym patolog sądowy dr Michael Hunter podejmie się zbadania największej zagadki w historii – śmierci Jezusa Chrystusa. A w świąteczny poniedziałek, 21 kwietnia, widzowie zobaczą dwa mini-seriale dokumentalne “Jezus: teorie spiskowe” oraz “Kim był Jezus?”, przedstawiające nieodkryte dotąd tajemnice dotyczące życia i historii Jezusa Chrystusa.

Świąteczne poranki zarezerwowane są dla najmłodszych widzów. W porannym paśmie wyemitowane zostaną pełnometrażowe animacje takie jak: “Stefan Malutki”, przedstawiająca przygody sympatycznej myszy, “Pradawny ląd: pierwsza, wielka przygoda” o malutkim dinozaurze, “I ty możesz zostać bohaterem”, o małym chłopcu, który jest fanem baseballa, a kultowi bohaterowie -€“ Bolek i Lolek wyruszą w podróż dookoła świata w animacji “Wielka podróż Bolka i Lolka”.

Poniedziałek Wielkanocny zakończą dwa kultowe polskie filmy: “Zamach stanu” ukazujący kulisy przejęcia władzy przez Józefa Piłsudzkiego oraz “Hotel klasy Lux” z plejadą polskich aktorów -€“ Krzysztofem Kolbergerem, Grażyną Szapołowską i Piotrem Fronczewskim.

Źródło: Telewizja Puls