„Lato ZET i Dwójki” startuje 28 czerwca w Kołobrzegu

Kołobrzeg, Słubice, Toruń, Gdańsk, Łódź, Koszalin i Uniejów – to miasta, które w tym roku odwiedzi w sumie ponad siedemdziesiąt polskich i zagranicznych gwiazd w ramach piątej edycji „Lata ZET i Dwójki”. Siedem koncertów, które poprowadzą Halina Mlynkova, Tomasz Kammel, Damian Michałowski i Kamil Nosel, od 28 czerwca będzie można zobaczyć w TVP2 HD (godzina 20:05) i posłuchać w Radiu ZET.

Pierwszy z koncertów plenerowych „Lata ZET i Dwójki” odbędzie się w Kołobrzegu (28 czerwca). Kolejne w miastach: Słubice (5 lipca), Toruń (12 lipca), Gdańsk (19 lipca), Łódź (26 lipca), Koszalin (16 sierpnia) oraz Uniejów (23 sierpnia). Koncerty poprowadzą: Damian Michałowski, Kamil Nosel (Radio ZET), Halina Mlynkova i Tomasz Kammel (TVP2).

Już dziś gorąco zapraszamy widzów na „Lato ZET i Dwójki”. W ramach naszej trasy koncertowej wystąpi kilkudziesięciu artystów, w tym wyjątkowe gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Usłyszymy największe przeboje ostatnich lat, szlagiery, przy których bawią się całe pokolenia, a wszystko to w niezwykle widowiskowej, multimedialnej scenografii. Koncerty na antenie TVP2 będzie można oglądać już od 28 czerwca, w niedzielne wieczory o godzinie 20:05 – zapowiada Jerzy Kapuściński, Dyrektor TVP2.

Gwiazdami tegorocznej trasy będą m.in.: Edyta Górniak, LemON, Maryla Rodowicz, Perfect, Margaret, Bracia, Rafał Brzozowski, Halina Mlynkova, Sylwia Grzeszczak, Patrycja Markowska, Pectus, Ania Wyszkoni, IRA, Ewa Farna, Grzegorz Hyży, Łukasz Zagrobelny, Kasia Cerekwicka, Sarsa, Ewelina Lisowska, Blue Cafe, Kombii, Kasia Kowalska, Ryszard Rynkowski, Ania Dąbrowska, Lady Pank. Na scenie wystąpią też dotychczasowi uczestnicy programu Dwójki „The Voice of Poland”.

Piąta edycja „Lata ZET i Dwójki” zbiega się w czasie z 25-leciem Radia ZET. To doskonała okazja nie tylko na wspólną zabawę, ale też na muzyczne podsumowanie ćwierćwiecza. Podczas koncertów artyści wykonają zarówno współczesne przeboje jak i te z lat minionych, a słuchacze i widzowie wybiorą piosenkę 25-lecia Radia ZET, która zostanie ogłoszona pod koniec wakacji – mówi Mariusz Woźniczka, szef trasy koncertowej „Lato ZET i Dwójki” i dyrektor Eurozet Live.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *