LE z Legią i Lechem w TVP2 HD i TVP Regionalna

Za nami półmetek fazy grupowej Ligi Europejskiej. W czwartej kolejce Legia zagra na wyjeździe z Club Brugge, a mistrz Polski Lech Poznań podejmie Fiorentinę Kuby Błaszczykowskiego. Transmisje w TVP2 HD i TVP Regionalna.

Lech pod kierunkiem nowego trenera Jana Urbana gra znacznie lepiej. Dwa tygodnie temu sprawił sensację, pokonując na wyjeździe lidera Serie A. Dzięki temu mistrz Polski w grupie I zajmuje drugie miejsce premiowane awansem do fazy pucharowej. Czy będzie w stanie pokonać Fiorentinę także u siebie?

W gorszej sytuacji jest Legia – ostatnia drużyna grupy D. Punkt wywalczyła przed dwoma tygodniami z Club Brugge, z którym w czwartek zagra na wyjeździe. Nawet jednak zwycięstwa w trzech ostatnich spotkaniach mogą jej nie zagwarantować awansu.

Wyjazdowy mecz Legii z Club Brugge skomentują: Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow. Spotkanie Lecha z Fiorentiną będą relacjonować: Maciej Iwański i Andrzej Strejlau. Reporterem na stadionie w Poznaniu będzie Beata Oryl-Stroińska. Studio do obu meczów poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gościem będzie były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Engel.

Plan transmisji – Liga Europejska – 4. kolejka:

Czwartek (5 listopada)

Club Brugge KV – Legia Warszawa, godzina 18:45, TVP2 HD
Lech Poznań – AC Fiorentina, godzina 21:00, TVP Regionalna

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *