Lennie James z „The Walking Dead” dołączył do „Fear the Walking Dead”

AMC ogłosiło, że do obsady „Fear the Walking Dead” dołączył Lennie James, który wciela się w rolę Morgana Jonesa – jednej z najważniejszych postaci z „The Walking Dead”. Pojawienie się aktora w „Fear the Walking Dead” odbędzie się w ramach ogłoszonego już wcześniej crossoveru pomiędzy dwoma serialami. W Austin w Teksasie trwają właśnie prace nad 4. sezonem „Fear the Walking Dead”, który, tak jak poprzednie trzy sezony, polscy widzowie będą mogli obejrzeć na kanale AMC.

Sprawdź ofertę kanału AMC w PROGRAMIE TV

Crossover pomiędzy serialami „The Walking Dead” i „Fear the Walking Dead” został ogłoszony w ubiegłym miesiącu przez producenta wykonawczego Roberta Kirkmana podczas New York Comic Con. Lennie James na stałe dołączy do obsady serialu. W 4. sezonie zobaczymy także aktorów znanych z poprzednich części – Kim Dickens, Franka Dillane’a, Alycię Debnam-Carey, Colmana Domingo oraz Danay Garcię, a także ogłoszonych już wcześniej nowych członków obsady – Garreta Dillahunta i Jennę Elfman.

Morgan Jones grany przez Lenniego Jamesa jest jedną z najważniejszych postaci „The Walking Dead”. To między innymi dzięki niemu serial ten od samego początku jest tak wyjątkowy – powiedział Scott M. Gimple, producent wykonawczy obydwu seriali. – Historia Morgana będzie kontynuowana w bieżącym sezonie „The Walking Dead”, po czym rozpocznie się na nowo w nadchodzącym, 4. sezonie „Fear the Walking Dead”. Dzięki temu przejściu, zarówno serial, jak i całe uniwersum „Walking Dead” wkroczy w nowy wymiar oraz otworzy się na nowe możliwości.

Jako fani Lenniego oraz granej przez niego postaci, bardzo się cieszymy, że będziemy współpracować z nim na planie „Fear the Walking Dead” – powiedzieli Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg, showrunnerzy i producenci wykonawczy „Fear the Walking Dead”.

Przeniesienie Morgana do nowej rzeczywistości i przekonanie się, co jeszcze kryje się w tej postaci oraz gdzie może nas zaprowadzić jego historia jest dla mnie wspaniałym doświadczeniem – powiedział James. – Czas spędzony na planie „The Walking Dead” był dla mnie ogromną szansą i jednym z najważniejszych doświadczeń w moim życiu. Obsada oraz twórcy serialu zasłużyli na moje dozgonne uwielbienie, szacunek i wdzięczność.

Producentem wykonawczym serii „Fear the Walking Dead” jest Scott M. Gimple, showrunnerami Andrew Chambliss oraz Ian Goldberg; twórcami serii są ponadto: Robert Kirkman, David Alpert, Gale Anne Hurd i Greg Nicotero.

Źródło: AMC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *