Liga Narodów UEFA w kanałach sportowych Polsatu

Od czwartku w kanałach sportowych Polsatu fanów piłki nożnej czeka prawdziwa uczta. Tylko w najbliższym tygodniu kibice będą mogli zobaczyć ponad 80 godzin transmisji na żywo z najciekawszych spotkań piłkarskiej Ligi Narodów. Mecze piłkarskiej reprezentacji Polski z Włochami i towarzyski z Irlandią na żywo w najpopularniejszym kanale sportowym w Polsce – Polsacie Sport.

Sprawdź godziny transmisji Ligi Narodów UEFA w PROGRAMIE TV

Pierwsze mecze startującej właśnie piłkarskiej Ligi Narodów będzie można oglądać w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i Polsacie Sport News od 6 do 11 września. Reprezentacja Polski dzięki doskonałym wynikom osiąganym w ostatnich latach trafiła do dywizji A, gdzie w grupie A3 zmierzy się dwukrotnie z Włochami i Portugalią. Pierwszy wyjazdowy mecz Polaków z Włochami z Bolonii, będzie można obejrzeć w piątek 7 września z najlepszym komentarzem dziennikarzy Polsatu Sport. Studio rozpocznie się już o godzinie 17.30, a spotkanie o 20:35. Mecz skomentuje duet Mateusz Borek i Tomasz Hajto, który zaskakującymi ripostami zaskarbił sobie sympatię kibiców. W studio na stadionie Stadio Renato Dall’Ara swoimi opiniami podzielą się Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń i Artur Wichniarek. W studiu w Warszawie prócz obszernych materiałów reporterskich, przed i pomeczową analizę przedstawią: Paulina Chylewska, Tomasz Smokowski, Dariusz Dziekanowski, Paweł Golański i Dariusz Wdowczyk. Reporterem podczas spotkania będzie Marcin Lepa.

Polsat Sport pokaże również towarzyskie spotkanie Polska – Irlandia 11 września z Wrocławia. Podobnie jak podczas meczu z Włochami na kibiców czekać będzie 3 godzinne studio przedmeczowe i godzina pomeczowych analiz. Na stanowisku komentatorskim usłyszymy ponownie Mateusza Borka i Tomasza Hajtę, których we Wrocławiu wspierać będą Bożydar Iwanow, Roman Kołtoń i Waldemar Prusik. W studiu w Warszawie prócz prowadzących Pauliny Chylewskiej i Tomasza Smokowskiego, zobaczymy Artura Wichniarka, Dariusza Wdowczyka i Dariusza Dziekanowskiego. Początek studia w Polsacie Sport o godzinie 17.30.

Kanały sportowe grupy Polsat pokażą na żywo najciekawsze mecze Ligi Narodów. Polsat Sport będzie transmitował m.in. spotkania: Anglia – Hiszpania (8.09.2018 godz. 20:35), Francja – Holandia (9.09.2018 godz. 20:35), Portugalia – Włochy (10.09.2018 godz. 20:35). Polsat Sport Extra: Hiszpania – Chorwacja (11.09.2018 godz. 20:35), a Polsat Sport News: Islandia – Belgia (11.09.2018 godz. 20:35). Mecze skomentują m.in. Tomasz Smokowski, Tomasz Włodarczyk, Grzegorz Michalewski, Cezary Kowalski, Szymon Rojek czy Piotr Przybysz.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *