Radio ZET i Onet łączą siły na czas wyborów samorządowych

Od najbliższej soboty, 8 września br., weekendowy „Gość Radia ZET” będzie realizowany wspólnie z Onetem, a rozmowa odbywać się będzie z kandydatami na burmistrzów i prezydentów wybranych małych i średnich miast.

Dziennikarze Radia ZET i Onetu odwiedzą miasta, które pokazują, że wybory samorządowe to nie tylko walka głównych partii politycznych, ale realne decyzje lokalne, lokalni działacze i sprawy, które rozgrywają się obok miejsca zamieszkania. Każdej rozmowie towarzyszyć będą relacje reporterskie i rozmowy z mieszkańcami oraz lokalnymi aktywistami, tak żeby pokazać odbiorcom szerokie spektrum lokalnych spraw.

Pierwszym miastem, które odwiedzą, będzie Radom. Kolejne to m.in.: Kalisz, Elbląg i Nowy Sącz. „Gościa Radia ZET” realizowanego wspólnie z Onetem prowadzić będą w parach dziennikarze Radia ZET: Joanna Komolka i Łukasz Konarski oraz dziennikarze Onetu: Kamil Dziubka i Jonasz Jasnorzewski. Weekendowy „Gość Radia ZET” nadawany jest w soboty i niedziele o godz. 8.02, transmisja wideo rozmowy, także na radiozet.pl oraz onet.pl.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *