Lipcowa oferta Nickelodeon (zdjęcia)

W lipcu na widzów Nickelodeon czekać będzie zupełnie nowy serial „Jak wymiatać” opowiadający o dylematach wokalistki szkolnego zespołu. Widzowie poznają też losy myszki-śledczej z serialu „Geronimo Stilton”. Dodatkowo, stacja przygotowała trzy premiery filmów pełnometrażowych: dwie części „Monster High” oraz „Ever after high”. Nie wolno zapomnieć też o kolejnym sezonie Dory – mała podróżniczka nie przestaje zaskakiwać.

„Jak wymiatać”
Kiedy Kacey Simon, wokalistka bardzo popularnego dziewczęcego zespołu „The Perfs”, zakłada aparat i okulary, dotychczasowe środowisko przestaje ją akceptować. Jak dobrze, że odnalazła mniej popularny zespół i nowych przyjaciół, którzy akceptują ją w całości! Nie zabraknie szkolnej rywalizacji i miłosnych dylematów.
Premiera: poniedziałek, 30 czerwca, godzina 11:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 11:00

HOW TO ROCK

„Geronimo Stilton”
Już 30 czerwca, widzowie poznają bardzo sławną myszkę Geronimo. Jest on dziennikarzem śledczym na Mysiej Wyspie i zawsze wie, co w trawie piszczy. Myszka nie podróżuje, boi się latać i ciemności. Jednym słowem jest to mała myszka, która ma wiele fobii. Jednak, gdy sytuacja tego wymaga, potrafi być bardzo dzielna. Przygód, które przeżywa ze swoją rodziną nie ma końca!
Premiera: poniedziałek, 30 czerwca, godzina 14:10
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 14:10

„Tajemnice Domu Anubisa”
Serial opowiada o grupie nastolatków mieszkających w legendarnym domu Anubisa, w którym mieści się szkoła z internatem. Bohaterowie dość szybko odkrywają, że w siedzibie szkoły dzieje się wiele tajemniczych i trudnych do wyjaśnienia zdarzeń, którym muszą sprostać.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 20:30 (po trzy odcinki)

„Monster High: City of Frights”
Clawdeen jest prawdziwą znawczynią mody. Jednak kiedy okazuje się, że ma szansę studiować ten kierunek w Scaris: City of Frights, zaczyna panikować.
Premiera: sobota, 19 lipca, godzina 16:00

nickelodeonmonsterhigh

„Monster High: Friday Night Frights”
Dziewczyny z Monster High, chcą udowodnić chłopcom, że nie są od nich gorsze i zgłaszają się do Skulltimate Roller Maze – bardzo popularnego turnieju jazdy na rolkach. Jednak, jak to w Monster High, nie jest to zwykły turniej, ponieważ jazdę utrudniać będą bardzo niebezpieczne przeszkody…
Premiera: niedziela, 20 lipca, godzina 12:00

„Ever After High”
Dla tych, którzy chcą poznać losy dzieci sławnych bohaterów bajek to pozycja idealna. Jednak dla samych dziewczyn, ich korzenie to czasami przekleństwo. Bohaterki podzieliły się na dwa obozy: Buntowniczki i Księżniczki. Przed nimi wiele nieporozumień i kłotni.
Premiera: niedziela, 20 lipca, godzina 12:50

„Dora Mała Podróżniczka”
Premiera nowych przygód ulubionej bohaterki widzów kanału Nickeloedon i Nick Jr.. W tym sezonie, Dora wraz z przyjaciółmi będzie musiała uratować Butka, nim ten zbudzi niedźwiedzia… Ponadto, przekona się, że w Lesie Przygód znajdują się sekretne drzwi, a także, że ostatnia przejażdżka ze Sparkym może być niebezpieczna…
Premiera: poniedziałek, 7 lipca, godzina 7:30

nickelodeondora

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *