Listopadowa oferta Nickelodeon

Na fanów Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera czeka nie lada gratka – wielki maraton „Pingwinów z Madagaskaru”. Rodzice chrzestni przybędą z odsieczą, wraz z nowymi odcinkami „Wróżków Chrzestnych”, a „Sanjay i Craig” ponownie zaskoczą nas swoimi przygodami. Dowiemy się również, czy szóstka przyjaciół odkryje w końcu zaginiony pokój numer 13. Mnóstwo dobrej zabawy, doskonałego humoru, ciekawych i niepowtarzalnych przygód już w listopadzie na kanale Nickelodeon.

„Wróżkowie chrzestni”
Timmy Turner to przemiły chłopiec, mieszkający na przedmieściach fikcyjnego miasta w Kalifornii – Mrokowa. Jest jedynakiem, a jego rodzice mają dla niego bardzo mało czasu, więc przez większość dnia pozostaje pod opieką wrednej Vicki – opiekunki z piekła rodem. Gdy Timmy myśli, że wszyscy o nim zapomnieli, z pomocą przybywają mu jego wróżkowie chrzestni, pochodzący z magicznego Świata Wróżków. W każdym odcinku spełniają życzenia Timmy’ego, które mają pomóc chłopcu wydostać się z tarapatów. Choć Timmy ma dobre intencje, konsekwencją życzeń chłopca są często jeszcze większe kłopoty. Na szczęście po każdej takiej przygodzie, Timmy wyciąga wnioski ze swojego postępowania.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:40

„Hotel 13”
Tom, mądry i pomysłowy wynalazca, dostaje wiadomość, która kieruje go do tytułowego hotelu, w którym musi odnaleźć pokój nr 13. Zaciekawiony przyjeżdża na wybrzeże, gdzie podaje się za studenta, który szuka tymczasowej pracy w hotelu. Jak się okazuje, zadanie znalezienia pokoju nr 13 nie jest wcale takie proste… Chłopak musi szukać pomocy w rozwikłaniu zagadki u innych pracowników. Wśród nich jest Anna oraz jej najlepsza przyjaciółka, Liv. Oczywiście poznamy również innych pracowników hotelu. Jedni będą przyjaźnie nastawieni, inny nie rzadko zadziałają na niekorzyść Toma… Zabawne sytuacje, niecodzienne wyzwania, tajemnicze intrygi. To z pewnością będzie przygoda życia. „Hotel 13” powraca z nowymi odcinkami.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 20:30

„SpongeBob Kanciastoporty”
W listopadzie na wszystkich widzów Nickelodeon czeka egzotyczna podróż do Bikini Dolnego. SpongeBob zaprasza wszystkich swoich fanów na super maraton z  najlepszymi odcinkami tej kultowej animacji. Bajka opowiada o szalonych przygodach morskiej gąbki – SpongeBoba i jego znajomych: zgryźliwego Skalmara, urokliwego Patryka, który jest rozgwiazdą, wiewiórki Pysi i właściciela podmorskiej restauracji Pana Kraba. Żółty bohater w kanciastych spodniach mieszka w domku z ananasa w miejscowości Bikini Dolne. Jego zwierzątkiem domowym jest ślimak Gacuś, który miauczy jak kot. Na co dzień SpongeBob Pracuje w restauracji Pod Tłustym Krabem. Ma wyjątkowy talent do wpadania w tarapaty i wielkie szczęście do wydostawania się z nich bez szwanku.
Emisja maratonu: poniedziałek i wtorek, 10 listopada i 11 listopada, od godziny 7:30 (na przemian z „Pingwiny z Madagaskaru”)

„Sanjay i Craig”
Sanjay jest 12-letnim chłopcem pochodzenia hinduskiego, Craig natomiast to wąż, który umie mówić. Choć z pozoru nic ich nie łączy, to są najlepszymi przyjaciółmi i od lat tworzą zgrany, zwariowany duet. Tych dwoje rozpiera energia, lecz ich pomysły na zabawę nie zawsze są mądre. Ciągle pakują się w kłopoty lub niezręczne sytuacje. Jednak Sanjay i Craig zawsze umieją wyjść nawet z największych tarapatów, by za chwilę znów znaleźć się w kolejnej kłopotliwej, lecz przezabawnej akcji. W końcu gadający wąż to najlepszy przyjaciel człowieka…
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 16:25

„Pingwiny z Madagaskaru”
Na fanów Kowalskiego, Rico, Szeregowego i Skippera czeka nie lada gratka – wielki maraton „Pingwinów z Madagaskaru”. Bohaterami kultowej już kreskówki są pingwiny – komandosi, których główną misją jest przejęcie panowania nad zoo w Central Parku. Kowalski to główny strateg pingwiniej grupy do zadań specjalnych. Rico – mistrz strzelania, wysadzania oraz… połykania różnych przedmiotów – przydaje się tam, gdzie trzeba coś zniszczyć lub ukryć. Grupa wykorzystuje jego żołądek do magazynowania wszelakiego sprzętu. Szeregowy – najrozsądniejszy ze wszystkich, lecz ze względu na młody wiek, najrzadziej słuchany przez resztę. Do bandy należy również Skipper – nieufny, wydający rozkazy pingwin, który boi się igieł i uwielbia sushi. Niebanalne misje, niebezpieczne zadania i zabawne dialogi sprawiają, że każdy odcinek jest wyjątkowy i pełen humoru.
Emisja maratonu: sobota, 21 listopada, od godziny 12:00

„Bąbelkowy Świat Gupików – Pies i Pierścień Ognia”
Gill, Molly, Goby, Deema, Nonny oraz Oona to bohaterowie serialu „Bąbelkowy świat Gupików”, zamieszkujący podwodne miasto. W każdym odcinku bohaterowie zabierają swoich małych fanów w niesamowitą podróż po barwnej podwodnej krainie pełnej koralowców i morskich stworzeń. W prosty i ciekawy sposób w przygodach gupików przekazywane w łatwy i przystępny sposób treści edukacyjne. Już 28 listopada wyemitowany zostanie specjalny odcinek. W magicznej krainie Bubbledom, zły Czarnoksiężnik Nocy skradnie Pierścień Ognia i w podwodnym świecie zapanuje mrok. Czy Molly i Gil uda się odzyskać amulet i zwrócić go królowi? Czy uratują królestwo przed nieustającą nocą?
Emisja: piątek, 28 listopada, godzina 10:20

Maratony z serialami live action:

Maraton z superbohaterami seriali: „Sam i Cat”, „iCarly”, „Nawiedzeni”, „Big Time Rush”
Emisja: sobota, 15 listopada, od godziny 12:00

Maraton z superbohaterami seriali: „Sam i Cat”, „iCarly”, „Big Time Rush”, „Grzmotomocni”, „Nawiedzeni”, „Jinxed”
Emisja: sobota, 29 listopada, od godziny 12:00

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *