LM: AC Milan – FC Barcelona w TVP1/HD

Przed nami wielkie piłkarskie emocje. W najbliższą środę 20 lutego w TVP1/HD futbolowe starcie AC Milan i FC Barcelona. Rozgrywki finału Ligii Mistrzów przyciągają przed telewizory miliony widzów – nie tylko zapalonych kibiców, ale wszystkich głodnych sportowych wrażeń. AC Milan i FC Barcelona, jedne z najlepszych klubów sportowych w Europie, zmierzą się w 1/8 finału Champions League.

Te dwie drużyny są stałymi uczestnikami najważniejszych rozgrywek i zwykle walczą o najwyższe trofea. Analizując wyniki meczów ostatnich lat łatwo zauważyć, że to FC Barcelona triumfuje częściej. Katalończycy byli skupieni nie tylko na wynikach losowania – wszyscy oczekiwali na informację dotyczącą stanu zdrowia trenera, który był operowany w związku z nawrotem nowotworu.

Kibice Blaugaruny są jednak spokojni o wynik środowego spotkania. Mimo że Milan może okazać się jednym z najcięższych rywali, raczej nie zaskoczy faworytów. Początek sezonu dla podopiecznych Massimiliano Allegriego był bowiem wyjątkowo niekorzystny. Ponieśli oni pasmo porażek w meczach grupowych. Dopiero kilka tygodni temu nastąpił przełom, który zapewnił drużynie wyjście z grupy. Młoda ekipa z Włoch nie powinna zaskoczyć taktyką doświadczonych Hiszpanów.

AC Milan i FC Barcelona spotkają się w dwumeczu.Wynik pierwszej część spotkania, rozgrywanego na stadionie San Siro, może być zaskoczeniem. Choć zgodnie z przewidywaniami po zwycięstwo sięgną zapewne Katalończycy, istnieje szansa, że doskonała forma Włochów nieoczekiwanie zagrozi faworytom z Barcelony.

Transmisja meczu AC Milan – FC Barcelona w 1/8 finału Ligi Mistrzów w środę 20 lutego o godzinie 20:20 na antenie TVP1/HD.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *