„Nigdy nie rób tego w domu!” od marca w Comedy Central (zdjęcie)

Pamiętacie czasy dzieciństwa? Pokusa łamania wszelkich reguł i chęć brojenia towarzyszyły nam na każdym kroku? Jeżeli zawsze marzyliście, aby trochę napsocić, to koniecznie obejrzyjcie najnowszy program Comedy Central „Nigdy nie rób tego w domu!”.

Mariusz Kałamaga i Paweł Pindur mają zamiar narozrabiać! Członkowie kabaretu Łowcy.B dadzą czadu, wprawiając widzów w doskonały nastrój.

Skończmy wreszcie z domysłami „co by było gdyby…”. Ten program to szansa, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. Tylko w tym show każdy może się przekonać, dlaczego nie jest zalecane wkładanie fajerwerków do mikrofalówki i palenie papierosów w oparach benzyny. Prowadzący z pomocą ekspertów od wybuchów, pracujących m.in. z samym Stevenem Seagalem, pokażą wszystkim, jak w efektowny sposób przerobić stary samochód na „wystrzałowe” cabrio. – Będziemy gotować jajka w czajniku, robić popcorn w tosterze. A jakie będą tego efekty? Oglądajcie! – zachęca Mariusz Kałamaga.

Show powstał w oparciu o norweski format „Ikke gjor detto hjemme”. Program miał już swoje edycje w Danii i Niemczech, gdzie spotkał się z dużą popularnością. Za powstanie polskiej edycji programu odpowiada firma Rochstar. Pierwsze odcinki „Nigdy nie rób tego w domu!” będzie można zobaczyć już w marcu wyłącznie na kanale Comedy Central.

„Nigdy nie rób tego w domu!”

Premiera: niedziela, 17 marca, godzina 22:00

nigdywdomu2
Zdjęcie: materiały prasowe MTVNP

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *