„Łowcy nagród” – nowy teleturniej w Super Polsat i Polsat Rodzina

Zakończyły się nagrania do nowego teleturnieju w Super Polsat i Polsat Rodzina. „Łowcy nagród” to kolejna jesienna nowość na antenie Super Polsat po „Mieście Długów”. Teleturniej prowadzić będą Wiktoria Gąsiewska i Krzysztof Ibisz. Całość wyprodukowało Tako Media na licencji Sony Pictures Television. Emisja zaplanowana jest na listopad.

Sprawdź ofertę kanału Super Polsat w PROGRAMIE TV

„Łowcy nagród” (oryginalny tytuł programu to „Raid the Cage”) to niezwykle emocjonująca rozrywka, która gromadzi rzesze fanów na całym świecie. Łączy w sobie elementy quizu z coraz trudniejszymi pytaniami oraz pozwala wykazać się zawodnikowi sprawnością fizyczną, refleksem i strategią. Każda drużyna składa się z dwóch graczy. Pierwszy z nich odpowiada na pytania i zdobywa cenny czas dla drugiego gracza, który ma za zadanie wyniesienie z klatki jak najwięcej nagród. W każdej z edycji jest dwoje prowadzących: jeden zadaje pytania, drugi dopinguje zawodnika w klatce z nagrodami. Tu podział ról jest jasny – pytania zadaje mistrz i absolutny rekordzista jeśli chodzi o prowadzenie teleturniejów w Polsce – Krzysztof Ibisz. Autorytet Krzysztofa pomaga widzom w skupieniu nad odpowiedziami. Żywiołowa i debiutująca w tej roli Wiktoria Gąsiewska dopinguje biegających w klatce zawodników. To Wiktoria podpowiada ile zawodnik ma jeszcze czasu. Emocje będą sięgały zenitu, ponieważ zawodnicy mają o co walczyć. Będą nagrody pieniężne, samochód, sprzęt AGD itd.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Rodzina w PROGRAMIE TV

„Łowcy nagród” będzie emitowany na dwóch antenach – Super Polsat oraz Polsat Rodzina. Format jest zaplanowany na weekendy i tak Super Polsat rozpocznie emisję teleturnieju w piątek 13 listopada o godz. 19.00 a kolejne odcinki widzowie zobaczą w sobotę oraz niedzielę. Do Polsat Rodzina zapraszamy od 16 listopada (poniedziałek i kolejno wtorek, środa) na godzinę 22.00.

Producentem teleturnieju jest Tako Media a całość wyreżyserował Michał Musiał.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *