Luty 2016 na kanałach AXN White i AXN Black

W lutym 2016 roku na widzów AXN White czeka premiera drugiego sezon serialu „Sposób na morderstwo”, nominowanego do Złotych Globów i Emmy. Kontynuacja historii nieugiętej prawniczki i wykładowczyni Annalise Keating (w tej roli Viola Davis, zdobywczyni nagrody SAG 2016 w kategorii „Najlepsza aktorka w serialu dramatycznym”) oraz jej uczniów zabierze ponownie widzów w mroczny świat kryminalnych intryg i sal sądowych, w których najważniejsze jest uniewinnienie klienta i ochrona własnych interesów. Natomiast w AXN Black zobaczymy trzy filmy akcji: „Korpus weteranów” z Jean-Claude’em Van Damme’em, „S.W.A.T.: Miasto w ogniu” z Gabrielem Machtem i „1000 lat po Ziemi” z Willem Smithem oraz jego synem Jadenem Smithem.

Sposób na morderstwo to amerykański serial prawniczy, którego bohaterami jest grupa studentów prawa oraz ich genialna profesor od postępowania karnego, Annalise Keating (w tej roli Viola Davis). Uczniowie w ramach zajęć dostają od wykładowczyni do rozwiązania najtrudniejsze sprawy kryminalne jej firmy. Najlepsi z nich co roku mogą odbyć staż w kancelarii. W rozpoczynającym drugą serię odcinku Annalise Keating przejmie sprawę rodzeństwa podejrzanego o zabicie rodziców, posiadaczy wielomiliardowej fortuny. Podejrzanymi o dokonanie okrutnej zbrodni będą brat i siostra, a bohaterowie kolejny raz zostaną wciągnięci w siatkę intryg i oszustw, które ponownie wstrząsną ich życiem. W pierwszych odcinkach dowiemy się również o różnych tajemnicach z przeszłości prof. Keating, a także poszczególnych członków jej ekipy: niewyjaśnione zbrodnie, traumy z dzieciństwa, wynaturzenia.
Premiera (3 odcinki): piątek, 12 lutego, godzina 21:00, AXN White
Emisja: piątek, godzina 21:00, AXN White

„Korpus weteranów” to film akcji w reżyserii Sheldona Letticha, z Jean-Claude’em Van Damme’em w roli głównej. Weteran wojenny Philip Sauvage, były żołnierz sił specjalnych biorących udział w Pustynnej Burzy, zostaje wynajęty do ochrony majętnego przedsiębiorcy. Musi obronić jego wraz z całą rodziną przed zwolnionym z więzienia magnatem muzycznym, który rządzi ulicznymi gangami. Sauvage formuje w tym celu Korpus Weteranów – oddział złożony z byłych żołnierzy.
Premiera: piątek, 19 lutego, godzina 21:05, AXN Black.

„S.W.A.T.: Miasto w ogniu” to historia eksperta taktyk antyterrorystycznych i doświadczonego funkcjonariusza LAPD, Paul Cutlera (w tej roli Gabriel Macht, znany z filmu „Za linią wroga”). Bohater dostaje zadanie specjalne w Detroit – ma przeszkolić drużynę S.W.A.T. w najnowszych technikach w zakresie uwalniania zakładników. Wszystko zmienia się z chwilą, w której zgłoszenie zwykłego zakłócania spokoju zamienia się w akcję z przetrzymywanymi zakładnikami. Za porwaniem stoi szalony, płatny zabójca (w tej roli Robert Patrick, znany z filmu „Terminator 2: Dzień sądu”). Jak się okazuje zbrodniarz obrał sobie za cel zlikwidowanie Cutlera i całej jego jednostki.
Premiera: poniedziałek, 22 lutego, godzina 21:05, AXN Black.

W filmie „1000 lat po Ziemi” ludzkość opuściła naszą planetę w wyniku kataklizmu i znalazła nowy dom na planecie Nova Prime. Tysiąc lat po tej katastrofie, generał Cypher Raige (Will Smith) podróżuje wraz ze swoim trzynastoletnim synem Kitaiem (Jaden Smith) w kierunku Układu Słonecznego. Kiedy ich statek ulega zderzeniu z rojem meteorytów, bohaterowie muszą lądować na niebezpiecznej Ziemi. Generał zostaje ciężko ranny, a młody Kitai musi samotnie stawić czoła dzikiej planecie.
Premiera: poniedziałek, 29 lutego, godzina 21:05, AXN Black.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *