Maciej Rock współprowadzącym show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Prezenter, znany m.in. z takich hitów, jak „Idol” czy „Must Be the Music. Tylko muzyka”, znowu stanie na scenie muzycznego show. To miejsce, w którym czuje się, jak ryba w wodzie. Nie tylko doskonale zna się na muzyce, ale także słynie z inteligentnego luzu, szczerości i spontaniczności. Widzowie zawsze cenili go również za miłe i serdeczne usposobienie, którym obdarzał uczestników programów.

Sprawdź godziny emisji show „Twoja twarz brzmi znajomo” w PROGRAMIE TV

Już niebawem zobaczymy go w 18. edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Maciek stanie u boku współprowadzącego Macieja Dowbora. To sprawdzony, zgrany i lubiany duet, który poznaliśmy przed laty m.in. w programie rozrywkowym „Się kręci”. Ich wspólna dobra energia to zapowiedź świetnej zabawy.

Maciej Rock był nie tylko twarzą muzycznych show. Doskonale sprawdzał się również jako prezenter licznych koncertów Polsatu, Festiwali w Sopocie czy Sylwestrowej Mocy Przebojów.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Telewizja Polsat ponownie wita Macieja Rocka w muzycznym programie rozrywkowym, życząc mu kolejnych ogromnych sukcesów i niesłabnącej sympatii widzów.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *