„Magazyn kryminalny 997” powraca na antenę TVP2

Kulisy autentycznych, nierozwikłanych zagadek kryminalnych, relacje rodzin i ustalenia śledczych… W czwartek 5 października o godz. 22.40 na antenie TVP2 premiera nowej edycji „Magazynu kryminalnego 997”. W roli prowadzącego – Michał Fajbusiewicz, najbardziej rozpoznawalny polski dziennikarz zajmujący się przestępczością.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TVP2

Niepowtarzalna, znana z przeszłości, formuła programu wzbogacona zostanie o nowe techniki realizacyjne oraz potencjał mediów społecznościowych. Twórcy programu liczą, że dzięki informacjom uzyskanym od telewidzów uda się rzucić nowe światło na wiele zawikłanych śledztw, a w rezultacie wykryć i osądzić winnych.

W premierowym odcinku „Magazynu kryminalnego 997”, poruszona zostanie m.in. sprawa zabójstwa 28-letniej prostytutki. Zwłoki kobiety odnaleziono na leśnym parkingu. Kilka lat później w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła także jej matka. Twórcy opowiedzą również o kulisach śledztwa dotyczącego morderstwa mężczyzny, którego zabetonowane ciało odnaleziono w jednym z gospodarstw w województwie łódzkim. Do dziś nie udało się ustalić, kim była ofiara. Kolejnym tematem będzie sprawa brutalnego napadu na listonosza. Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.

Istotnym elementem magazynu będzie wątek edukacyjny pod hasłem „Żyj bezpiecznie”, promujący zachowania pozwalające uniknąć wielu potencjalnych zagrożeń. Audycja realizowana jest we współpracy z Komendą Główną Policji.

„Magazyn kryminalny 997”

Emisja: czwartek, godzina 22.40

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *