Październik 2017 na kanałach AXN

Od 25 października na antenie AXN nonszalancki autor bestsellerów, Richard Castle, oraz zasadnicza pani detektyw, Kate Beckett, powrócą w 7. sezonie serialu „Castle”. Zaraz po nim najnowsza produkcja własna kanału AXN – serial kryminalny „Ultraviolet” z Martą Nieradkiewicz, Sebastianem Fabijańskim, Bartłomiejem Topą i Agatą Kuleszą w rolach głównych. 26 października AXN zaprosi widzów na wieczór z kolejnymi sezonami serii „Agentów NCIS” i „Agentów NCIS: Nowy Orlean”. Z kolei kanał AXN White przygotował 4 października premierę francuskiego serialu kryminalnego „Candice Renoir”.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Serial „Castle” to historia znanego nowojorskiego pisarza, Richarda Castle’a (Nathan Fillion), który w wyniku niemocy twórczej postanawia pomóc nowojorskiej policji w ujęciu mordercy, który naśladuje zabójstwa wcześniej pojawiające się na kartkach jego powieści kryminalnych. Osobą prowadzącą śledztwo okazuje się nieprzejednana pani detektyw, Kate Beckett (Stana Katic), której Castle ma towarzyszyć w roli konsultanta. Po rozwiązaniu sprawy, Castle postanawia na stałe zawitać do życia zawodowego Kate i pomóc jej w rozwiązywaniu kolejnych, skomplikowanych spraw. W 7. sezonie serialu Beckett i Castle będą starać się wyjaśnić tajemnicze zniknięcie Castle’a. Premiera 7. sezonu serialu „Castle” w środę 25 października o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdą środę o 21:00 w AXN.

„Ultraviolet” to serial kryminalny, w którym tajemnice i niewyjaśnione przez policję sprawy rozwiązuje tytułowa grupa Ultraviolet, działająca w sieci i wykorzystująca do tego siłę nowych technologii. Do grupy dołącza trzydziestoletnia Ola Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi. Pewnej nocy, prowadząc samochód, jest świadkiem tragicznego zdarzenia. Policja uznaje je za samobójstwo i zamyka sprawę, z czym nie zgadza się Ola. Decyduje się znaleźć wyjaśnienie na własną rękę. Przez Internet poznaje grupę ludzi, rozwiązujących sprawy, których nie jest w stanie wyjaśnić policja i przyłącza się do nich. W serialu zobaczymy Martę Nieradkiewicz, Sebastiana Fabijańskigo, Agatę Kuleszę, Michała Żurawskiego, Marka Kalitę i Bartłomieja Topę. Premiera serialu „Ultarviolet” w środę 25 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w każdą środę o 22:00 w AXN.

Serial „Agenci NCIS” opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs, doświadczony i twardy były komandos. Pracuje wraz z byłym detektywem z wydziału zabójstw Tonym DiNozzo, specjalistką sądową Abby Sciuto i lekarzem sądowym Doktorem Mallardem. Do drużyny dołącza wkrótce Kate Todd, agentka Secret Service, a także nowicjusz Timothy McGee. W 11. sezonie Gibbs i jego drużyna będą starać się schwytać osobę, która chce ich śmierci. Premiera 11. sezonu serialu „Agenci NCIS” w czwartek 26 października o godz. 21:00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 21:00 w AXN.

„Agenci NCIS: Nowy Orlean” to kolejny spin-off Agentów NCIS, jednego z najpopularniejszych seriali kryminalnych ostatnich lat. Bohaterowie rozgrywającej się w Missisipi i Luizjanie produkcji, to agenci rządowego biura specjalizującego się w prowadzeniu dochodzeń w marynarce i piechocie morskiej Stanów Zjednoczonych. W rolach głównych występują, znany z roli Kapitana Archera w serialu „Star Trek”, Scott Bakula (jako Dwayne Cassius Pride), oraz Lucas Black (jako Christopher Lasalle), który popularność zyskał dzięki serialowi „Z Archiwum X”. Na początku 4. sezonu zespół Pride’a będzie musiał stawić czoło nieoczekiwanemu odejściu Brody i wewnętrznemu śledztwu w ich jednostce. Premiera 4. sezonu serialu „Agenci NCIS: Nowy Orlean” w czwartek 26 października o godz. 22:00. Kolejne odcinki w każdy czwartek o 22:00 w AXN.

„Candice Renoir” to tytułowa bohaterka serialu opowiadającego o policjantce z zespołu zajmującego się rozwiązywaniem spraw przestępstw w portowym mieście na południu Francji. Jest po rozwodzie, ma czwórkę dzieci. Jej codzienność to chwytanie przestępców, kłótnie z młodszą siostrą, odwożenie dzieci do szkoły i trzymanie w ryzach swojego zespołu policyjnego. Candice to kobieca wersja Columbo, w wysokich obcasach, z różową torebką i 9-milimetrową bronią w kaburze. Premiera serialu „Candice Renoir” w środę 4 października o godz. 21.05. Kolejne odcinki w środy o 21.05 w AXN White.

Źródło: Sony Pictures Television

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *