Magazyn sportowy Mundial 2014 od dziś na antenie RDC (zdjęcie)

12 czerwca br. na antenie Polskiego Radia RDC wyemitowany został pierwszy magazyn sportowy w całości poświęcony Mundialowi 2014. Program, na czas trwania rozgrywek, zajmie stałe miejsce w ramówce stacji. Dziennikarz sportowy Marcin Powideł będzie przekazywał słuchaczom mundialowe aktualności codziennie od poniedziałku do piątku tuż po godzinie 9:30.

Magazyn sportowy Mundial 2014 dedykowany jest fanom piłki nożnej. Prowadzący Marcin Powideł zaprosił do współpracy doświadczonych piłkarzy – Piotra Mosóra i Sergiusza Wiechowskiego. W trakcie rozmów, obok komentarzy i analiz, pojawią się
subiektywne opinie i oczekiwania ekspertów dotyczące mistrzostw świata. W warszawskim studiu RDC często pojawiać się będą również obcokrajowcy – zagorzali kibice swoich narodowych drużyn, na co dzień mieszkający w Polsce.

Podczas programu będzie można wysłuchać krótkich felietonów odkrywających ciekawostki ze świata futbolu, przygotowanych przez związanego z RDC dziennikarzem, a prywatnie kibica – Marka Miśko.

Pierwszy odcinek magazynu poświęconego Mundialowi 2014 udostępniony jest pod adresem: http://www.rdc.pl/informacje/mundial-na-antenie-rdc-codziennie-komentarze-analizy-i-emocje-posluchaj.

Cykl potrwa do 14 lipca 2014 roku.

polskieradiordcpowidel

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *