Magdalena Mielcarz poprowadzi „The Voice of Poland”

Za miesiąc, 6 września, startuje kolejna odsłona popularnego show muzycznego Dwójki – „The Voice of Poland”. W piątej edycji do sprawdzonego teamu prowadzących – Maćka Musiała i Tomasza Kammela – dołączy Magdalena Mielcarz.

Magdalena Mielcarz – aktorka, modelka, prezenterka, a także wokalistka – brała już udział w pierwszej edycji programu. Podczas nagrań i w odcinkach na żywo znakomicie radziła sobie w roli gospodyni programu, co potwierdzały liczne głosy widzów.

Tomasz Kammel, od kilkunastu lat związany z Telewizją Polską, prowadził wiele programów, od porannych „śniadaniówek” po realizowane z rozmachem imprezy sylwestrowe. W talent show „The Voice of Poland. Najlepszy głos” wystąpi po raz czwarty.

W rolę prowadzącego ponownie wcieli się też Maciej Musiał. Tak jak w poprzednich edycjach będzie odpowiedzialny za wyszukiwanie wokalnych talentów i zapraszanie ich na Przesłuchania w ciemno. Podczas odcinków na żywo będzie relacjonował wydarzenia z red roomu: emocje i pierwsze gorące reakcje uczestników po występach.

Zmieniony skład prowadzących to gwarancja nowego zastrzyku pozytywnych emocji podczas starć o miano Najlepszego Głosu w Polsce. To nie jedyna nowość, którą twórcy programu przygotowali z myślą o fanach „The Voice of Poland”. Zmiany dotyczą też składu trenerów – na czerwonych fotelach zasiądą: Justyna Steczkowska, Edyta Górniak, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron z grupy Afromental.

„The Voice of Poland. Najlepszy głos”

Premiera: piątek, 6 września, godzina 20:10, TVP2 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *