UKE przedłużyło konsultacje ws. konkursu na MUX-8

Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej przedłużył do 18 sierpnia 2014 roku postępowanie konsultacyjne dotyczące konkursu na rezerwację częstotliwości z zakresu 174-230 MHz wykorzystywanych w służbie radiokomunikacyjnej radiodyfuzyjnej, na obszarze całego kraju, przeznaczonych do rozpowszechniania lub rozprowadzania w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną programów telewizyjnych w multipleksie ósmym (MUX-8).

Przedmiotem postępowania konsultacyjnego są projekty następujących dokumentów:
1. ogłoszenia o konkursie na jedną rezerwację częstotliwości (kanałów TV o szerokości 7 MHz) z zakresu 174-230 MHz wykorzystywanych w służbie radiokomunikacyjnej radiodyfuzyjnej, na obszarze całego kraju, przeznaczonych do rozpowszechniania lub rozprowadzania w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną programów telewizyjnych w multipleksie nr 8 (MUX-8);
2. dokumentacji konkursowej na jedną rezerwację częstotliwości (kanałów TV o szerokości 7 MHz) z zakresu 174-230 MHz wykorzystywanych w służbie radiokomunikacyjnej radiodyfuzyjnej, na obszarze całego kraju, przeznaczonych do rozpowszechniania lub rozprowadzania w sposób cyfrowy drogą rozsiewczą naziemną programów telewizyjnych w multipleksie nr 8 (MUX-8).

Podmioty zainteresowane wyrażeniem swojego stanowiska do projektów dokumentów, stanowiących przedmiot niniejszego postępowania konsultacyjnego, są proszone o składanie stanowisk w przedmiotowej sprawie, w terminie do 18 sierpnia 2014 roku, w siedzibie Urzędu Komunikacji Elektronicznej przy ul. Kasprzaka 18/20 w Warszawie, w Kancelarii Głównej, w godzinach 8:15-16:15, w formie pisemnej, z dopiskiem:

Stanowisko dotyczące konkursu na rezerwację częstotliwości – multipleks MUX8

oraz elektronicznej na adres e-mail: rezerwacja@uke.gov.pl.

Ogłoszenie konkursu na MUX8
Dokumentacja konkursowa MUX8
Zalacznik nr 1 – Wzor oferty MUX8
Załącznik nr 2 – Warunki techniczne MUX8

Źródło: Urząd Komunikacji Elektronicznej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *