Jesień 2014 w Polsacie

Po wiosennej ofensywie programowej, która przyniosła Telewizji POLSAT tytuł najchętniej oglądanej stacji telewizyjnej sezonu, nadszedł czas na jesienną kontynuację. Niemal każdego dnia Polsat zamierza zapewnić swoim widzom najlepszą i różnorodną rozrywkę.

Już od września na antenie Polsatu w walce o popularność, Kryształową Kulę i tytuł najlepszego tancerza wśród gwiazd znów zawiruje parkiet „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. W sobotnie wieczory zagoszczą na antenie stacji wokaliści światowego formatu, m.in.: Lenny Kravitz, Seal, Sabrina czy Maryla Rodowicz na scenie zaskakującego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. We wtorki i środy ponownie zagotuje się od emocji i dramatycznej walki, którą stoczą ze sobą profesjonalni kucharze i początkujący amatorzy w hitowych programach „TOP CHEF” i „Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”. W niedzielne wieczory w ósmej edycji „Tylko muzyka. Must be the music” Polsat wraz z jurorami przesłucha cały zastęp wykonawców, by znaleźć tego najlepszego, i dać mu szanse na sukces na miarę Eneja i LemONa. W czwartki stacja podejrzy jak radzą sobie w nowym, zaskakującym sezonie, nierozłączne „Przyjaciółki”, a później zaproponuje widzom precyzyjnie wymyśloną, kryminalną łamigłówkę w powracającym, w drugiej odsłonie serialu „Na krawędzi 2”. Codziennie późnym popołudniem Polsat zaprosi widzów do Wrocławia, by spędzili ten czas z bohaterami „Pierwszej miłości”, a w środy, by przejrzeli się w krzywym zwierciadle „Świata według Kiepskich”.

ROZRYWKA

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” powraca jesienią z nową plejadą gwiazd. Na parkiecie znów zagości elegancja, czar, szyk i wdzięk w najlepszym wydaniu, a za kulisami będziemy mogli podejrzeć, trud codziennych treningów, bolesnych kontuzji, spektakularnych przemian uczestników i rodzących się uczuć. Kto tym razem sięgnie po Kryształową Kulę i okaże się najlepszym tancerzem wśród gwiazd?

Jesienią rywalizacja w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” rozgrzeje widzów do czerwoności. Jak w najlepszym thrillerze, napięcie będzie rosło wraz z kolejnymi odcinkami. Na parkiecie widzowie zobaczą coraz piękniejsze taneczne popisy, którym towarzyszyć będą coraz większe emocje, ale Kryształową Kulę otrzyma tylko jedna z gwiazd. Program, który od lat święci triumfy na całym świecie i jest najpopularniejszym i najbardziej utytułowanym show – 11 nagród Emmy – powraca by dać widzom jeszcze więcej emocji i rozrywki. Wiosną to właśnie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” był najchętniej oglądanym show sezonu, przyciągając co tydzień przed telewizory średnio ponad 3,5 mln widzów. Edycję Telewizji POLSAT doceniła także BBC, bardzo wysoko oceniając zarówno taneczny poziom gwiazd, jak i doskonałą realizację telewizyjną, bardzo bliską brytyjskiego oryginału. W jesiennej edycji zobaczymy wiele pięknych kobiet oraz przystojnych mężczyzn, gorących nazwisk z pierwszych stron gazet i portali internetowych, dla których występ w programie, będzie pierwszym spotkaniem z profesjonalnym tańcem towarzyskim. W jesiennej edycji show wystąpią: Joanna Pierzak-Orleańska, Agnieszka Sienkiewicz, Honorata „Honey” Skarbek, Marta Wierzbicka, Anna Wyszkoni, Marcelina Zawadzka oraz Mateusz Banasiuk, Artur Dziurman, Michał Koterski, Rafał Maślak, Jan Mela i Marcin Miller.

Tańczące gwiazdy i ich trenerów oceniać będzie jury w składzie: Beata Tyszkiewicz, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Grabowski. Program poprowadzą niezmiennie Anna Głogowska oraz Krzysztof Ibisz.

Premiera: piątek, 5 września, godzina 20:00

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Nowi uczestnicy, nowe wyzwania i nowe gwiazdy światowego formatu. To wszystko czeka nas w drugiej odsłonie hitowego show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który na świecie zebrał niemal miliardową widownię. Wiosną, program, w którym polskie gwiazdy przeistaczały się w ikony rodzimej i światowej sceny muzycznej przyciągał przed telewizory średnio 3 miliony widzów, i szybko stał się wiodącym show wśród wszystkich stacji telewizyjnych. Królową aktorskich i wokalnych zmagań w wiosennej edycji programu okazała się Katarzyna Skrzynecka, którą jesienią zobaczymy za stołem jurorskim. Towarzyszyć jej będą znani widzom z pierwszego sezonu programu: uwielbiany przez Polaków aktor Paweł Królikowski, światowej sławy mezzosopranistka Małgorzata Walewska oraz wizjoner polskiej sceny klubowej DJ Adamus. Program poprowadzi niezastąpiony męski duet: Piotr Gąsowski, Maciej Dowbor.

O Złotą Twarz i czek na 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny powalczą: aktorka kochana przez miliony widzów, zdobywczyni brylantowego mikrofonu w show „Jak Oni śpiewają” – Joanna Liszowska; Barbara Melzer, aktorka teatralna, którą miłośnicy musicali z pewnością pamiętają ze spektaklu „Metro”; pochodząca z najbardziej znanej muzycznej rodziny w Polsce wokalistka Magda Steczkowska oraz aktorka serialowa i filmowa Maja Bohosiewicz. W męskim gronie uczestników znajdą się: znakomity aktor komediowy Jacek Kawalec; cudowne dziecko polskiej piosenki lat ’90, kompozytor, piosenkarz i aktor musicalowy – Jakub Molęda; profesor i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie, utalentowany, wielokrotnie nagradzany (m.in. nagroda im. Tadeusza Łomnickiego) aktor teatralny, telewizyjny i filmowy Marcin Przybylski oraz łamacz kobiecych serc, aktor i wokalista znany widzom seriali: „2XL”, „To nie koniec świata!” i „Pierwsza miłość” – Marek Kaliszuk. Kto z nich najwierniej przeistoczy się w największe ikony światowej sceny muzycznej? Czyje popisy wokalne i sceniczne najbardziej porwą jury oraz zgromadzoną w studiu i przed telewizorami publiczność? Kto da z siebie wszystko, a kogo pokona trema? To pytania ważkie, ale nie najważniejsze, bo podobnie jak w pierwszej edycji – nie rywalizacja jest istotą tego programu. Przede wszystkim liczyć się będzie wspaniała zabawa podczas przemian w gwiazdy światowego formatu oraz cel, na który zwycięzcy poszczególnych odcinków i finału przeznaczą swoją wygraną. Mogą wesprzeć chorą osobę, dom dziecka czy też schronisko dla zwierząt.

Premiera: sobota, 6 września, godzina 21:55

„Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia”

„Hell’s Kitchen – Piekielna Kuchnia” powraca! Będzie jeszcze bardziej piekielnie! Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji „Hell’s Kitchen” przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Jeszcze więcej uczestników – kucharzy amatorów i pasjonatów kuchni, którzy marzą o profesjonalnym gotowaniu, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef Wojciech Modest Amaro.

Na castingi do drugiej edycji „Hell’s Kitchen” zgłosiło się niemal dwa tysiące osób! Spośród wszystkich śmiałków wybrano 16 uczestników, którzy zostaną całkowicie odizolowani od świata na 10 tygodni. Bez telefonów komórkowych, radia, telewizji, internetu, zegarków i możliwości kontaktowania się z bliskimi, zamieszkają w ekskluzywnym apartamencie i będą pracować w „Piekielnej Kuchni”. Wszystkie poczynania śmiałków walczących o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro – jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, będzie śledziła jeszcze większa liczba kamer.

Zacięta rywalizacja, ogromny stres, adrenalina, niepewność, chęć wygranej i srogie oceny szefa Wojciecha Modesta Amaro sprawią, że między uczestnikami niejednokrotnie będzie dochodziło do konfliktów. Uczestnicy nie cofną się przed niczym, byle tylko zabłysnąć i przypodobać się szefowi, a ten będzie jeszcze bardziej wymagający i stanowczy. W drugiej edycji „Hell’s Kitchen” nie będzie miejsca na niesubordynację i pomyłki. Każde, nawet najmniejsze przewinienie, może stać się powodem wyrzucenia z programu!

W drugim sezonie „Piekielnej Kuchni” nie zabraknie także największych gwiazd polskiego show-biznesu. Podczas zmagań uczestnicy „Hell’s Kitchen” będą walczyć m.in. o wspólny wyjazd na strzelnicę z jednym z najbardziej cenionych polskich aktorów, wspólne gotowanie ze znaną aktorką oraz ekskluzywny koncert jednego z najpopularniejszych w naszym kraju zespołów muzycznych.

Premiera: wtorek, 9 września, godzina 20:00

„TOP CHEF”

„TOP CHEF” szturmem podbił polską widownię. Od dwóch sezonów, w każdą środę widzowie oglądali zmagania profesjonalnych kucharzy. Zacięta rywalizacja, kontrowersyjne czasem decyzje jury budziły skrajne emocje wśród wielbicieli programu, którzy mocno trzymali kciuki za swoich faworytów. Nie zabrakło niespodzianek i dramatycznych momentów. Przed nami kolejna, trzecia już edycja „TOP CHEF”! Kto zgłosił się do programu? Czy odkryjemy talenty na miarę zakochanego w Polsce Argentyńczyka Martina Gimeneza Castro i znanego z błyskotliwych komentarzy („Sexy boy, sexy food”) Sebastiana Olmy? Fanów Grzegorza Łapanowskiego z pewnością ucieszy fakt, że w 3. sezonie „TOP CHEF” pojawi się on aż w podwójnej roli! Nie tylko poprowadzi show, ale też dołączy do grona jury. To będzie emocjonalnie zagotowany i ekscytujący rywalizacją sezon „TOP CHEF”.

„TOP CHEF” to jeden z najstarszych i najsłynniejszych kulinarnych show na świecie, w którym walczą nie amatorzy, ale osoby zawodowo związane z gotowaniem. Jak pokazały poprzednie edycje show, mogą wziąć w nim udział zarówno szefowie kuchni luksusowego hotelu, jak i małej regionalnej karczmy. Najważniejsza jest pasja gotowania i kreatywność. Wyłonionych w castingu kucharzy czekają: stres, mordercze tempo, pułapki oraz nagroda główna – duże pieniądze. Każdy odcinek to seria skomplikowanych konkurencji. Zwycięstwo w jednej z nich daje uczestnikom immunitet, inne zadania eliminują najsłabszych – przegrany musi spakować swoje noże i opuścić program. Uczestników podczas kolejnych zadań oceni niezwykle profesjonalne jury, na którego czele stanie ponownie Wojciech Modest Amaro. Pozostali członkowie jury to: Grzegorz Łapanowski, Maciej Nowak oraz Ewa Wachowicz.

Premiera: środa, 10 września, godzina 20:30

„Tylko muzyka. Must be the music”

„Tylko muzyka. Must be the music” to najchętniej oglądane muzyczne show wiosny 2014. Jesienią po raz 8. pojawi się na antenie Telewizji POLSAT. Już od niemal 4 lat stacja poszukuje najzdolniejszych solistów i zespołów, dając im szanse na karierę i stałe miejsce na polskiej scenie muzycznej. To dzięki „Tylko muzyka. Must be the music” Polacy poznali i pokochali muzykę Eneja i LemONa. Artyści, po występie w programie, który wypromował już wielu młodych wykonawców, wydali łącznie 25 płyt, z których 2 są dziś platynowe! W ostatniej edycji triumfował hip – hopowy Sachiel, doceniany szczególnie za prawdę wypływającą z ich tekstów. Takie właśnie jest „Tylko muzyka. Must be the music” – prawdziwe, i co najważniejsze, dające wykonawcom możliwość zaprezentowania własnej muzyki. Jesienią widzowie zobaczą 10 odcinków: 7 castingowych, dwa półfinały i finał, który odbędzie się 16 listopada.

Wybuchową muzyczną mieszankę w której folk, miesza się z popem i hard rockiem, a tuż po wykonawcach disco polo, pojawia się ambitny hip-hop i niszowe country, oceniać będzie niezawodne, profesjonalne jury. Dla nich liczy się prawda, wizja siebie na scenie, ale przede wszystkim – tylko muzyka. W 8. edycji będzie z nami jak zawsze niesamowita i bezpardonowa Kora – prawdziwa liderka w życiu, na scenie i za stołem jurorskim, Elżbieta Zapendowska – autorytet i nauczycielka wielu gwiazd, z łatwością wychwyci fałsze i nieczystości, Adam Sztaba profesjonalnie rozłoży na czynniki pierwsze najtrudniejsze muzyczne aranże, a Piotr Rogucki wokalista i lider Comy, ponownie będzie rzecznikiem występujących, z wdziękiem wprowadzając jurorów w stan kontrolowanego zamieszania. Program poprowadzi sprawdzony duet Paulina Sykut i Maciek Rock.

„Tylko muzyka” była najchętniej oglądanym show muzycznym wiosny 2014. Średnia oglądalność 12 odcinków VII sezonu wyniosła 2,5 mln widzów. Program dla Telewizji POLSAT produkuje Jake Vision.

Premiera: niedziela, 14 września, godzina 20:00

„Nasz nowy dom”

„Nasz nowy dom” to program który wzbudza tylko pozytywne emocje. Jak dotąd Polsat pomógł 21 rodzinom kompleksowo remontując ich domy i mieszkania. Program pokazuje, jak można w ekstremalnie krótkim czasie – 5 dni – gruntownie przeprowadzić remont, odmieniając komuś życie. Pod czujnym okiem kamer, specjaliści – architekt i ekipa budowlana walczą z czasem i piętrzącymi się trudnościami, by pomóc potrzebującym. W najnowszym, 3. sezonie Katarzyna Dowbor i ekipa programu „Nasz nowy dom” wyruszają w Polskę.

W pierwszych odcinkach premierowej serii odwiedzą kolejno Łochów, Kobyłkę, Sochaczew i Krutyński Piecek, a następnie Nowogród. Tak ambitny plan pracy wymagał poszerzenia ekipy. Niezmiennie jej filarami są prowadząca Katarzyna Dowbor, architekt Martyna Kupczyk oraz kierownik robót Artur Witkowski. Ale jesienią widzowie zobaczą także nowego szefa ekipy budowlanej – Waldemara Wolffa.

W każdym odcinku stacja pomaga innej rodzinie i poznajemy jej historię. Dowiaduje się, co sprawiło, że nie mogą sami wyremontować swoich domów. Często to historie tragiczne, wyciskające łzy wzruszenia. Bohaterowie programu to normalni ludzie, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji mieszkaniowej, często nie z własnej winy. Żyją w ciężkich warunkach lub wręcz nie mają, gdzie mieszkać – teraz otrzymają szansę na nowe życie i lepszą przyszłość! Ich domy i mieszkania przejdą gruntowny remont od wymiany dachu, adaptacji zaniedbanych poddaszy, wymianę centralnego ogrzewania, okien, czy instalacji elektrycznej, po zupełnie nowe kuchnie i łazienki. Wszystkie pomieszczenia przechodzą gruntowny lifting, łącznie z wymianą mebli, tak by nadać wnętrzom zupełnie nowy ciepły charakter.
Program „Nasz nowy dom” powstaje na podstawie formatu pt. „Radna akcija”, a produkuje go na zlecenie Telewizji POLSAT firma Constantin Entertainment. W 3. serii zobaczymy 12 odcinków.

Premiera: niedziela, 7 września, godzina 17:45

SERIALE

„Przyjaciółki”

„Przyjaciółki” – czyli przyjaźń ponad wszystko, to splatające się w całość historie czterech bohaterek, które przez 3 sezony śledziły miliony widzów. Ania, Patrycja, Inga i Zuza stawiają dzielnie czoła przeciwnościom losu i to właśnie potęga przyjaźni sprawia, że nawet gdy w oczach kręcą się łzy, na ustach pojawia się uśmiech! W czwartej odsłonie hitowego serialu emocji nie zabraknie. Anka przeżyje drugą młodość, Patrycja zawalczy o rodzinę, szczęście Ingi zostanie wystawione na ciężką próbę, a Pani Dyrektor Zuza zmierzy się z… ciążą. Pojawią się także nowe postaci, które zatrzęsą światem „Przyjaciółek”! Obok czterech głównych aktorek – Joanny Liszowskiej, Anity Sokołowskiej, Małgorzaty Sochy i Magdaleny Stużyńskiej-Brauer zobaczymy także nowe bohaterki, które zagrają Katarzyna Zielińska oraz Anna Dereszowska.

Patrycja (Joanna Liszowska) i Michał (Marcin Rogacewicz) staną u progu nowego życia. Czy staną w końcu na ślubnym kobiercu? Czy uda im się adoptować chłopca? Natomiast sielanka zakochanej po uszy Ingi (Małgorzata Socha) nie potrwa długo. W życiu ukochanego Szymona (Filip Bobek) pojawi się pewna kobieta… W tej roli zobaczymy po raz pierwszy w serialu Annę Dereszowską. Anka (Magdalena Stużyńska-Brauer) pięknieje i odżywa po wygranej sprawie rozwodowej. Jedno ze spotkań z dziewczynami zaowocuje pewną niezwykłą znajomością. Z kolei Pani Dyrektor (Anita Sokołowska) trudno będzie się odnaleźć w nowej roli – przyszłej matki. Na domiar złego w banku Zuzy pojawi się Alicja (w tej roli Katarzyna Zielińska). Jaką rolę odegra?

Serial na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje Akson Studio, a reżyseruje Grzegorz Kuczeriszka. Czwarty sezon „Przyjaciółek” będzie liczył 13 odcinków.

Premiera: czwartek, 11 września, godzina 21:00

„Na krawędzi 2”

„Na krawędzi” to najlepiej oglądany polski serial kryminalny oraz najbardziej oczekiwana i najgłośniej komentowana produkcja ostatnich lat. Zakończenie emisji „Na krawędzi” rozpętało prawdziwą medialną burzę. Fani ostro walczyli o swój ulubiony serial. I udało się! Telewizja POLSAT oraz największa telewizja internetowa IPLA podjęły decyzję o pierwszej w naszym kraju premierze wysokobudżetowego serialu produkcji polskiej w całości wyłącznie w sieci. Abonenci sieci Plus i Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI otrzymali wyjątkową możliwość obejrzenia w Internecie 2. sezonu cieszącego się popularnością widzów serialu kryminalnego „Na krawędzi” na dwa miesiące przed premierą telewizyjną! Od września produkcja pojawi się w jesiennej ramówce Telewizji POLSAT!

„Na krawędzi 2” to precyzyjnie wymyślona, kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Handel nowonarodzonymi dziećmi, nielegalne adopcje, eksperymentalne testy koncernów farmaceutycznych, funkcjonariusze policji współpracujący ze światem przestępczym. Ale też wewnętrzne rozgrywki w Wydziale Techniki Operacyjnej, w którym pracują bohaterowie serialu. Podwójna moralność, dramatyczne wybory, desperacja, bezsilność, chęć zysku, egoizm, z drugiej strony zaś lojalność najwyższej próby w imię przyjaźni. W jesiennych odcinkach w nową bohaterkę – Lenę Korcz wcieli się Kamilla Baar. 4 września czeka widzów mega premiera – podwójna dawka serialu, którego dwa pierwsze odcinki wyemitujemy od godziny 21:00.

Od tragicznych wydarzeń z pierwszego sezonu minęły dwa lata. Marta Sajno (Urszula Grabowska) nadal prowadzi fundację oraz ośrodek „La Liberta”. Wspiera kobiety, które próbują podnieść się po nokaucie jakie zafundowało im życie. W dalszym ciągu lubi wymierzać sprawiedliwość i prowadzić śledztwo na własną rękę. Akcja kolejnej transzy serialu wiąże się z poszukiwaniami kilkumiesięcznego dziecka porwanego przez ludzi handlujących żywym towarem. Policjant Tomek Kamiński (Marek Bukowski) zostaje aresztowany pod zarzutem zabójstwa policyjnego informatora. Koledzy nie wierzą w jego winę. On sam od pierwszej chwili twierdzi, że został wrobiony. Prowadził niewygodne śledztwo i… ktoś ważny uznał, że jego działania mogą doprowadzić do namierzenia międzynarodowej grupy przestępczej. Aresztowanie Tomka niesie za sobą konieczność przyjęcia na stanowisko szefa wydziału kogoś nowego, kto doprowadzi śledztwo do szczęśliwego i szybkiego końca. Szefem zostaje inspektor Lena Korcz (Kamilla Baar) – młoda, seksowna, ambitna, dobrze wykształcona. Robi błyskawiczną karierę w policji. Andrzejowi (Przemysław Sadowski), Tomkowi i Tamarze (Maja Hirsch) z trudem przychodzi zaakceptowanie jej na pokładzie…

Prócz głównej obsady znanej już z pierwszego sezonu „Na krawędzi” w serialu zobaczymy również: Marię Niklińską, Agnieszkę Warchulską, Jakuba Wieczorka, Łukasza Simlata, Mateusza Damięckiego i Jacka Kopczyńskiego. W nowym sezonie dołączą do nich: Zdzisław Wardejn, Tomasz Dedek, Jacek Rozenek, Ilona Ostrowska, Grzegorz Małecki, Katarzyna Herman, Andrzej Andrzejewski, i inni.

Serial na zlecenie Telewizji POLSAT produkuje Baltmedia, a reżyseruje Maciej Dutkiewicz. Druga seria będzie liczyła 13 odcinków.

Premiera: czwartek, 4 września, godzina 21:00

„Pierwsza miłość”

„Pierwsza miłość” jest z nami od 10 lat. To najdłużej emitowany serial codzienny w historii Telewizji Polsat. Nic dziwnego, bo zawiłe i często dramatyczne losy Marysi Radosz (Aneta Zając) i jej przyjaciół każdego wieczoru śledzą nawet 3 miliony widzów, co daje Telewizji POLSAT pozycję lidera. Co więcej, jesienią „Pierwsza miłość” obchodzić będzie również jubileusz 2000 odcinka! A czym scenarzyści już we wrześniu zaskoczą wiernych fanów produkcji? Oprócz dobrze znanych postaci w kolejnym sezonie pojawią się nowi bohaterowie i zaskakujące zwroty akcji. Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) dalej będzie prześladowana, Śmiałek (Paweł Okoński) podejmie szokującą decyzję, Artur (Łukasz Płoszajski) pozwoli Zosi (Dorota Łukasiewicz – Kwietniewska) wyjechać, a Marysia… zostanie porwana! Wadlewską idyllę zakłóci z kolei przebojowa Sylwia, w której postać wcieli się Anna Guzik.

Pod wpływem opowieści „Harcerza” – Łukasza (Rafał Cieszyński), który jako ostatni widział za granicą Pawła, Marysia (Aneta Zając) decyduje się wyjechać i szukać go, choćby na końcu świata. Właśnie podczas podróży do Kolumbii, Marysia zostaje porwana. Kinga przeforsuje ideę remontu instalacji elektrycznej w swojej kamienicy. Ku jej przerażeniu wykonawcą robót okaże się… jej prześladowca Jarek (Paweł Ferens). Do Wadlewa przyjadą: Sylwia (Anna Guzik) i Norbert (Łukasz Konopka). Trafią tam w związku z kontraktem na budowę drogi. Sylwia to energiczna, zamożna dzięki rozwodowi, właścicielka firmy geodezyjnej. Niestety w przeszłości zdarzało się jej iść po trupach do celu, o czym szybko przekonają się mieszkańcy Wadlewa. Z kolei pedantyczny playboy Norbert jest jej pracownikiem. Wkrótce okaże się też, czyim jest mężem – choć w separacji. Producentem serialu jest ATM Grupa.

Premiera: poniedziałek, 1 września, godzina 18:00
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:00

„Świat według Kiepskich”

„Świat według Kiepskich” to serial, który nie ma sobie równych na polskim rynku telewizyjnym – miał premierę 16 lat temu i wciąż zyskuje nowych fanów. Jesienią widzowie Telewizji POLSAT zobaczą nowe perypetie Kiepskich i ich sąsiadów. Ferdek po raz kolejny… znajdzie pracę i zostanie strażakiem. Będzie bardzo gorąco również za sprawą niespodziewanego romansu Halinki z… Paździochem. W jesiennych odcinkach pojawią się jedyne prawdziwe telewizyjne bliźniaczki, a do obsady dołączy pies Brutal.

W życiu Ferdka (Andrzej Grabowski) i Halinki (Marzena Kipiel-Sztuka) szykuje się wiele zmian: ten pierwszy porzuci dres i znajdzie pracę. Stanie się poważanym obywatelem, wykonującym bardzo odpowiedzialny zawód strażaka. Niestety, gasząc płomienie „na mieście” nie zauważy ognia buchającego tuż pod jego nosem… Halinka przeżyje płomienny romans. Po sąsiedzku można powiedzieć. Tego Ferdkowi może być zdecydowanie za dużo – nie dość, że zdrada to jeszcze z kim? Z Paździochem (Ryszard Kotys)!

W jednym z kolejnych odcinków tej serii „Świata według Kiepskich” w mieszkaniu Kiepskich pojawi się tajemniczy gość, który przedstawi się jako redaktor z telewizji. Pod jego wpływem małżonkowie i ich dzieci: ich pierworodny syn – Walduś (Bartosz Żukowski), jego żona Jolasia (Anna Ilczuk) i ich córka Mariolka (Barbara Mularczyk) zaczną marzyć o karierze w mediach, co może się fatalnie skończyć… Tymczasem przypadkowo swój talent wokalny ujawnią ich sąsiedzi, Paździochowie. Helena (Renata Pałys) i Marian (Ryszard Kotys) śpiewem będą bowiem sobie wyznawać miłość… Natomiast sfrustrowany Arnold Boczek (Dariusz Gnatowski) postanowi powołać do życia szereg śmiałych projektów, nie zawsze zgodnych z prawem…

W najnowszej serii „Świata Według Kiepskich” zobaczymy też innych stale pojawiających się aktorów: Zofię Czerwińską, Lecha Dyblika, Bohdana Smolenia, Andrzeja Gałłę czy Krzysztofa Dracza. Gościnnie wystąpią także Tomasz Sapryk, Piotr Gąsowski, Joanna Kurowska, Krystyna Tkacz oraz… pies Brutal, którego właścicielem zostanie Paździoch.

Najnowszy, 17. sezon „Świata według Kiepskich” niezmiennie reżyseruje Patrick Yoka, a serial na zlecenie Telewizji POLSAT przygotowuje ATM Grupa.

Premiera: środa, 3 września, godzina 20:00

Tej wiosny widzowie zobaczą również kontynuacje seriali paradokumentalnych: „Dlaczego ja?” (od poniedziałku do piątku od 1 września, godzina 17:00), „Trudne sprawy” (od poniedziałku do piątku od 1 września, godzina 13:00), „Malanowski i Partnerzy” (od poniedziałku do piątku od 15 września, godzina 16:30), „Zdrady” (od 4 września – czwartki, godzina 20:00, „Pielęgniarki” (od poniedziałku do piątku od 1 września, godzina 12:00) oraz „Dzień, który zmienił moje życie” (od poniedziałku do piątku od 1 września, godzina 14:45).

Producentem seriali „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”, „Dzień, który zmienił moje życie” i „Zdrady” jest firma Tako Media, „Malanowskiego i partnerów” – Constantin Entertainment, zaś „Pielęgniarek” – ATM Grupa.

W niedziele o godzinie 22:45 Polsat pokaże kontynuację 9. najnowszego sezonu „Kości” – emisje kolejnych perypetii światowej sławy antropolog dr Temperance „Bones” Brennan (Emily Deschanel) i agenta specjalnego FBI Seeley’a Bootha (David Boreanaz) od 7 września.

W poniedziałkowe wieczory, w paśmie MegaHit Telewizja POLSAT pokaże wielkie przeboje kinowe ostatnich lat, m.in.: „Faceci w Czerni 3”, „Niesamowity Spider-Man”, „Smerfy”, „Niezniszczalni 2”, czy „Żona na niby”.

INFORMACJE I PUBLICYSTYKA

„Wydarzenia”, flagowy program informacyjny Telewizji POLSAT i Polsat News, ma już 10lat! Pierwsze wydanie serwisu zostało nadane 14 października 2004 roku. Dziś „Wydarzenia” nadawane są w dwóch wydaniach – główne o godzinie 18:50, prowadzą: Jarosław Gugała, Dorota Gawryluk, Magda Sakowska, Joanna Wrześniewska-Sieger oraz Maciej Stroiński. Wydanie popołudniowe „Wydarzenia 15:50”, natomiast prowadzą: Agnieszka Gozdyra, Joanna Wrześniewska-Sieger i Maciej Stroiński.

Magazyn „Państwo w Państwie” jako jedyny w Polsce piętnuje przypadki nadużywania prawa, nepotyzmu w relacjach: państwo-przedsiębiorca, państwo-obywatel. Program walczy z powszechnym w klasie urzędniczej przekonaniem, że wszyscy prowadzący działalność gospodarczą to potencjalni przestępcy. Dziennikarze magazynu ujawniają te patologie, piętnują nieuczciwych urzędników i upominają się o sprawiedliwość dla pokrzywdzonych. Program prowadzi Przemysław Talkowski. Program można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 19:30.

Adam Kuklewicz i Michał Bebło, prowadzący magazyn reporterów „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów są dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Każda sprawa jest przez nich dogłębnie analizowana i żadna prośba nie jest lekceważona. Dowodem skuteczności programu jest stała od 10 lat widownia „Interwencji”, sięgająca 1,5 mln widzów w czasie emisji magazynu, co gwarantuje stacji Polsat pozycję numer jeden w czasie trwania programu. Program można oglądać codziennie od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15.

Źródło: Telewizja POLSAT/cyfrowypolsatnews.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *